Штаби напоготові

До 1 вересня виборчі штаби кандидата у Президенти Юлії Тимошенко мають бути повністю готові.

До 1 вересня виборчі штаби кандидата у Президенти Юлії Тимошенко мають бути повністю готові.

Такий наказ прем'єр­міністр віддала своїм однопартійцям наприкінці минулого тижня, повідомило джерело в керівництві "Батьківщини" газеті "Дело".

"До підготовки регіональних офісів кандидата в Президенти Юлії Тимошенко є безліч вимог, низка з яких нездійсненні", - сказав він.

За словами джерела, офіс має бути лише в центральній частині обласних центрів, займати перший поверх і мати метраж не менше 500 кв. м.

Такі вимоги з'явилися через посилення конкуренції серед кандидатів у Президенти, пояснив співрозмовник газети. "Ми повинні виглядати солідніше порівняно з іншими штабами", - так аргументує своє рішення керівництво "Батьківщини".

Разом з тим голова фракції БЮТ у парламенті Іван Кириленко офіційно не підтвердив, але й не спростував цю інформацію.

"Давайте ми спочатку подолаємо вето на закон про президентські вибори, а потім уже штабами займемося", - зазначив він.

Водночас Кириленко як голова Дніпропетровського обласного штабу "Батьківщини" не виключив, що разом із вето Президент скерує в парламент свої пропозиції з удосконалення закону, де можуть бути прописані і вимоги до формування штабів. "Повернемося до цього питання після 21 серпня", - пообіцяв Кириленко.

Голови місцевих партосередків "Батьківщини" у низці регіонів станом своїх офісів задоволені і не бачать необхідності щось змінювати. Наприклад, у Хмельницькому задоволені приміщенням, хоча й відзначають напруженість з кадрами.

А Черкаська міська парторганізація наразі не знайшла відповідного приміщення для виборчого штабу Тимошенко в Черкасах. Схожа ситуація й у Дніпропетровській області - хоча там підтверджують, що "робота над реорганізацією штабів іде".

Водночас, інший кандидат у Президенти, лідер Партії регіонів Віктор Янукович уже має команду в повній бойовій готовності.

"Наші виборчі штаби сформовані і готові вже давно, щось змінювати в останній момент ми не будемо", - сказав регіонал Олександр Лавринович.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8883 / 1.54MB / SQL:{query_count}