Вибори коли завгодно

Дочасні вибори до Верховної Ради можна провести коли завгодно. Так вважає голова Секретаріату Президента Вік­тор Балога.

Дочасні вибори до Верховної Ради можна провести коли завгодно. Так вважає голова Секретаріату Президента Вік­тор Балога.

"Немає сьогодні коаліції, і в будь-який момент можна оголосити вибори до парламенту", - заявив він.

Що ж до терміну оголошення дострокових виборів - влітку чи восени - залежить від політичної волі парламенту. При цьому Віктор Балога наголосив, що не дасть парламенту втягнути країну в хаос.

Глава Секретаріату зазначив, що підтримує ідею проведення виборів у Верховну Раду за відкритими списками. "Це чудова система", - сказав Балога.

Голова Верховної Ради Володимир Литвин вважає, що до кінця березня депутати можуть ухвалити закон про вибори за відкритими списками. Спікер також заявив, що підтримує цю систему.

Голова СП не виключає переформатування коаліції у Верховній Раді і вважає, що БЮТ може створити ефективну коаліцію в парламенті тільки з фракцією Партії регіонів. На думку Балоги, Партія регіонів є новою ефективною силою.

"БЮТ сьогодні не має можливості реально впливати на політику в Україні, і сьогодні потрібні нові сили. Нова сила, яка дасть можливість голосувати ефективно, - це Партія регіонів", - сказав Балога. Тіль­ки коаліція Партії регіонів і БЮТ зможе дати на голосуванні у парламенті більш як 300 голосів, вважає Віктор Балога.

Балога переконаний, що Юлія Тимошенко веде президентську виборчу кампанію з тієї миті, як стала прем'єр-міністром. Він підкреслив, що з приходом Тимошенко на посаду прем'єр-міністра почалася економічна криза в Україні.

"Це була чергова помилка Президента. Адже йому казали: вона не займатиметься економікою, вона провадитиме виборчу кампанію і на це покладе всю економіку України", - заявив Балога.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8202 / 1.54MB / SQL:{query_count}