Яроша в уряді не буде

Петро Порошенко натякає, що новий уряд буде після парламентських виборів

фото: unian.net
Цього тижня представники “Правого сектору” повідомили про наміри свого лідера Дмитра Яроша потрапити до складу нового уряду. 
Зокрема, про це заявив Борислав Береза, керівник інформаційного центру “Правого сектору”. “Найближчим часом ви можете чекати ухвалення рішення від пана Яроша про обіймання однієї з посад у наступному уряді. А сам “Правий сектор”  може об’єднати силові структури”, – сказав Береза в ефірі “Громадського радіо”. 
Він також сподівається, що “Правий сектор” потрапить до нового складу Верховної Ради. Нагадаємо, раніше сам Ярош не виключав, що його організація може об’єднатись із ВО “Свобода”. Водночас нинішні апетити “Правого сектору” виглядають доволі дивними. Ця організація і так ввижається російським ЗМІ усюди, а заявами про можливе входження Яроша в уряд тільки збурює інформаційний простір. Знову ж таки це грає на руку Кремлю.
Зазначимо, що своєю чергою Петро Порошенко, який сьогодні присягнув перед українським народом як президент, раніше цього тижня уже назвав неправдивою інформацію про те, що Дмитро Ярош може бути призначений до складу нового Кабінету Міністрів. Про це він сказав на прес-конференції в Польщі. “Я не маю такої інформації, і мені нічого коментувати... Я думаю, це фейкова інформація”, – відповів Порошенко. 
Насправді новому президентові, який позиціонує себе насамперед проєвропейським  демократичним політиком,  співпраця із “Правим сектором” є не надто вигідною. Також Порошенко зауважував, що український уряд формується після парламентських виборів, тому для потрапляння в уряд потрібно перемагати на виборах. Зрештою, відомо, що у Порошенка є домовленість із Арсенієм Яценюком щодо збереження за останнім прем’єрського крісла. А загалом склад уряду найближчим часом може зазнати лише незначних змін.  
А от щодо позачергових парламентських виборів, то у ЗМІ з’являлась інформація про те, що вони можуть відбутись восени 2014-го або вже навесні 2015-го року.

 Коаліція розвалюється важко...                      
Нагадаємо, що найлегшим для нового президента шляхом до розпуску нинішнього складу ВРУ, а відповідно і призначення позачергових виборів, є відсутність сформованої коаліції депутатських фракцій впродовж місяця.
Але от нинішні учасники коаліції не поспішають її розвалювати. Чи не найактивніше на цьому питанні піаряться союзники Порошенка, фракція УДАР, однак думка цієї політсили також дивує непослідовністю. “Партія УДАР обіцяє вам, в тому числі колишнім членам Партії регіонів, які тепер рвуть на собі сорочки за захист України, що ми в повному складі будемо голосувати за розпуск цього парламенту”, – заявила “ударівка” Ірина Геращенко на засіданні ВРУ в четвер, 5 червня.
Однак її фракція поки не виходить із коаліції. Однопартієць Геращенко нардеп Павло Розенко заявляє, що одній фракції немає сенсу виходити із коаліції, а натомість весь парламент має ухвалити політичне рішення і саморозпуститись. Але це знову ж таки схоже лише на затягування часу.
Нагадаємо, УДАР у четвер з першої спроби не дав жодного голосу за включення до порядку денного антитерористичного закону, але пізніше проголосував за цей документ після створення ТСК для контролю над коштами, зібраними українцями на армію.
09.06.2014 22:07
Peter Shinka

правий сектор цілком задовільняють посади безробітніх


Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7664 / 1.58MB / SQL:{query_count}