Легітимність виборів

Міністр закордонних справ Андрій Дещиця пояснив Заходу, що Україна отримає нового президента навіть без урахування голосів низки міст Донбасу

фото: slovoidilo.ua
Менше 10% виборців становлять мешканці тих міст, які контролюють терористи у Донецькій та Луганській областях. 
Тому вибори будуть легітимними навіть у тому випадку, коли ці міста не зможуть проголосувати. Таку думку висловив Андрій Дещиця, міністр закордонних справ України, в інтерв’ю німецькій газеті Der Tagesspiegel.
“Ми робимо все можливе, щоб всі виборчі дільниці відкрилися. Звісно, ми знаємо, що вибори не пройдуть у тих місцях, які окуповані екстремістами. Ми контролюємо регіон не повністю. У голосуванні не зможуть взяти участь менш ніж 10% тих, хто має на це право, і визнати вибори та­кими, що не відбулися, на цій підставі закони України не дозволять, адже відсутній поріг мінімальної явки”, – заявив Дещиця. 
Також український міністр наголосив, що Путін насправді об’єднав українців, які у своїй абсолютній більшості нині підтримують цілісність країни. Але Захід Дещиця закликав до “більш однорідної позиції стосовно Росії”.
“Росія спробувала організувати на півдні і сході великі проросійські демонстрації. Але цей метод не дав результату, бо не було підтримки, – вважає міністр. – Тепер вони намагаються зробити те ж саме шляхом терору: Росія засилає в Україну невеликі групи терористів, які створюють осередки нестабільності. 
За цим стоїть сподівання, що такі осередки поширяться по всій Україні. Тут теж особливого успіху немає. Далі Росія може почати пробувати інші методи. Тому так важливо, щоб Захід надіслав Москві сигнал, спрямований на запобігання подібному розвитку подій”, – зауважив очільник українського МЗС.
25.05.2014 15:50
Peter Shinka

цілком згідний з вашою думкою, кого потрібно того і виберуть ---питання вирішено ще до виборів


Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8302 / 1.56MB / SQL:{query_count}