Тривала евакуація

Росіяни ламають військову техніку, яку мають повертати на материкову Україну

фото: mil.gov.ua
Учора близько 550 наших військовослужбовців разом із членами своїх сімей перебралися на територію материкової України. Серед них курсанти та професорсько-викладацький склад Севастопольської військово-морської академії. Про це повідомив Владислав Селезньов, керівник медіа-центру Міноборони України в Криму.
Тут потрібно зауважити, що учора з Криму вийшли ті військовослужбовці, які у майбутньому не будуть залучені до процесу передислокації української військової техніки та військового майна. Водночас решту наших вояків, вірних присязі, залишаються на півострові саме з цією метою. 
От тільки за інформацією Дмитра Тимчука, керівника Центру військово-політичних досліджень та координатора групи “Інформаційний опір” станом на учорашній день ще не було “внятної” домовленості між українською та російською сторонами про повернення нашої техніки. А “Українська правда” повідомляла, що список української техніки, яку віддає Росія, увесь час змінюється. Водночас ту техніку, яку нам точно повернуть, зокрема це стосується автомобільного батальйону у Бахчисараї, російські військові ламають.
Учора Дмитро Тимчук на своїй сторінці у Facebook також нагадав про пресинг росіян на українських військових, котрі ще залишаються у Криму. Росіяни вимагають від наших військових негайно звільняти службове житло, а грошей для оренди іншого помешкання в українських вояків нема.
Водночас у цій ситуації не потрібно і забувати про російських військових на наших східних кордонах. Учора МЗС повідомило, про деяке зменшення їхньої кількості. “Фіксується певне зменшення концентрації цих військ, але ми не можемо сказати, що на сьогодні загроза нашій безпеці повністю відсутня. Зараз сказати про якусь конкретну картину того, що відбувається біля наших кордонів, не можна, тому що на деяких ділянках війська відводяться, десь вони перегруповуються”, – зазначив Євген Перебийніс, директор департаменту інформаційної політики МЗС України.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8559 / 1.53MB / SQL:{query_count}