Дивіться, хто знову заговорив!

Янукович дав інтерв’ю ЗМІ

Учора екс-диктатор Віктор Янукович раптово дав у Росії інтерв’ю в прямому ефірі, яке ретранслював російський опозиційний канал “Дождь”.
Як видно із цього інтерв’ю, Кремль і далі використовує Януковича для дестабілізації ситуації в Україні та зриву президентських виборів. Екс-диктатор поставив під сумнів легітимність президентських виборів у нашій країні, запланованих на 25 травня. 
“Ці вибори викликають все більше і більше критики вже всередині України. У мене багато є джерел інформації, у тому числі і в середовищі так званих нинішніх правителів, які висловлюються все більше і більше з сумнівами, чи потрібно було починати з того, щоби проводити президентські вибори в ситуації, коли немає визначеності, якою повинна бути держава”, – сказав він. 
І назвав події в Криму “болем і трагедією”: “Це яскравий приклад, коли населення такого великого регіону на ось цих протестних настроях провело референдум і вийшло зі складу України фактично. Я особисто з цим не можу погодитися”.
А ще він визнав, що просив Путіна ввести російські війська у Крим та пообіцяв обговорити з російським президентом питання повернення півострова Україні. Крім того, Янукович знову закликав провести в Україні референдум щодо федералізації.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7991 / 1.53MB / SQL:{query_count}