У пошуках сили

У Львові презентують нову політичну ініціативу

Сьогодні в місті Лева відбудеться презентація принципів та засад нової політичної ініціативи “Сила людей”. Як зазначають організатори заходу, нині “Сила людей” –  це не партія, не громадсько-політичне об’єднання та не сформована політична сила. Метою проведення презентацій у всіх областях України є пошук однодумців для створення нової політичної сили в майбутньому. Пошук тих, кому близькі такі цінності та принципи як гідність, свобода, відповідальність, справедливість, відкритість, дієвість, солідарність, конкурентність, добробут.
Серед ініціаторів “Сили людей” є громадські активісти, місцеві депутати та представники малого і середнього бізнесу з усіх областей України. Зокрема, Львівщину серед ініціаторів представляють Віталій Ковтун, підприємець із міста Лева та Орест Йосипчук, депутат Стрийської міськради. 
Презентації “Сили людей” уже відбулись у Києві, Сімферополі, Луцьку, Рівному та Ужгороді. А після Львова активісти впродовж травня також проведуть зустрічі у Сумах, Харкові, Донецьку, Дніпропетровську, Одесі та інших містах.
Ініціатори “Сили людей” також почали політичну люстрацію. Учасниками нового об’єднання не можуть стати політики, які були депутатами ВР, членами уряду, президентами, головами ОДА, генпрокурорами, суддями Конституційного Cуду, починаючи з 2004-го.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8674 / 1.52MB / SQL:{query_count}