Жінки за Тимошенко

Парламентські опозиціонерки попросили Президента помилувати леді Ю перед Великоднем

 Парламентські опозиціонерки попросили Президента помилувати леді Ю перед Великоднем

Понад 20 народних депутатів-жінок під­писались під кло­потання до Вік­тора Яунковича про помилування Юлії Тимошенко. Олександра Кужель, Марія Матіос, Людмила Денисова, Ірина Луценко та Лілія Гриневич передали клопотання до Адміністрації Президента.  Про це повідомляє прес-служба “Народної самооборони”.
“Вважаємо, що далі відкладати рішення про звільнення Юлії Тимошенко буде невірно. Найкращим подарунком нашій державі до Великодня міг би стати вияв вашого християнського милосердя – звільнення від тюремного ув’язнення вашого політичного опонента, жінки-політика Юлії Тимошенко”, – йдеться у клопотанні.
Голова АП Сергій Льовочкін навіть пообіцяв найближчим часом організувати жінкам-депутатам зустріч з гарантом. А прес-служба Віктора Януковича повідомила, що клопотання жінок-депутатів передано в установленому порядку до Комісії при Президентові України з питань помилування. Тепер комісія має розглянути це звернення і внести свої пропозиції.Зазначимо, що із клопотанням про звільнення леді Ю цього тижня також звернулись деякі українські дипломати. Серед підписантів цього клопотання Борис Тарасюк (міністр закордонних справ, 1998-2000, 2005-2007 рр.); Петро Порошенко (міністр закордонних справ, 2009-2010); Валентин Наливайченко (заступник міністра закордонних справ, 2004-2005); Олег Білорус (перший посол України в США, екс-віце-президент ПА ОБСЄ); Валерій Чалий (заступник міністра закордонних справ, 2009-2010); Володимир Василенко (Надзвичайний і Повноважний Посол України); Дмитро Павличко (поет, посол, Герой України). 
Однак потрібно звернути увагу на те, що за увесь час перебування Юлії Тимо­шенко у в’язниці Віктору Януковичу було направлено понад 100 різних клопотань про її помилування. Проте гарант так нічого і не зробив. Тому захисник Тимошенко Сергій Власенко наголошує на тому, що нинішній глава держави просто не хоче звільняти Тимошенко. “Віктору Януковичу для цього потрібно 5 секунд. Взяти ручку і підписати відповідний указ… Не вводьтеся в оману, немає ніяких юридичних перепон. Це тотально політичне питання і не треба робити вигляд, що вирок судді Кірєєва – юридичний чи законний”, – зазначає Власенко, інформує “Український тиждень”.

До теми:

 

Для МОЗ Тимошенко здорова

А поки Президент отримує різні клопотання із проханням звільнити Юлію Володимирівну, Міністерство охорони здоров’я поширило заяву, в якій стверджує, що вона не потребує лікування і може повернутись до колонії.
“Загалом пацієнтка вже давно не потребує активного медичного втручання, а дії, які сьогодні реалізовують лікарі харківської лікарні, зводяться лише до проведення масажних і фізкультурних процедур”, – зазначено в заяві.
На цьому тижні  Ігор Колпащиков, начальник Качанівської  колонії,  також знову заговорив про повернення Юлії Тимошенко до камери.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8471 / 1.54MB / SQL:{query_count}