Знову просять за Тимошенко

Цього разу із клопотанням про звільнення леді Ю до гаранта звернулися громадські діячі і політологи

 Цього разу із клопотанням про звільнення леді Ю до гаранта звернулися громадські діячі і політологи

Після того, як минулого тижня помилувати Юлію Тимошенко просили опозиційні депутати-жінки та низка українських дипломатів, настав час і відомих експертів. Зокрема учора до Президента звернулися понад 30 експертів та політологів, серед яких Олексій Гарань, Володимир Фесенко, Ірина Бекешкіна, Олександр Сушко, Тарас Березовець, Олег Медведєв, Ігор Жданов, Олег Рибачук, Вікторія Сюмар, Тарас Возняк, Олександр Черненко та інші. Про це повідомляє прес-служба “Батьківщини”.
“Відсутність рішення про звільнення Тимошенко для світової громадськості є свідченням недемократичності української влади та однією із головних перешкод для підписання Угоди про асоціацію між Україною і ЄС”, – йдеться у зверненні експертів. Прикладом усунення наслідків вибіркового правосуддя вони називають нещодавнє помилування Юрія Луценка та Георгія Філіпчука.
Зазначимо, що сам Юрій Луценко також заявляє: нині Президент не має юридичних перешкод, аби звільнити Юлію Тимо­шенко. Водночас Луценко володіє інформацією про те, що рішення комісії з питань помилування щодо леді Ю буде негативним через незакриті кримінальні справи. Про це опозиціонер заявив учора після зустрічі з представниками місії спостерігачів Європарламенту Петом Коксом і Олександром Кваснєвським.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9216 / 1.52MB / SQL:{query_count}