сам собі господар

Адміністрація Президента заплатила 100 тисяч гривень за минулорічну оренду офісу Віктора Януковича у… “Межигір’ї”

 Адміністрація Президента заплатила 100 тисяч гривень за минулорічну оренду офісу Віктора Януковича у… “Межигір’ї”

Гарант платить гроші фірмі, яку пов’язують із його родиною, за оренду кабінету на території резиденції “Межигір’я”, в якій сам і живе. А гроші йдуть з державного бюджету. Про це інформує “Українська правда”.
“Упродовж 2012 року за угодою між Державним управлінням справами та ТОВ “Танталіт”, ДУС сплатило  99 тисяч 691 гривню
20 копійок, в тому числі 16 тисяч 615 гривень 20 копійок ПДВ”, – йдеться у відповіді Адміністрації Президента на запит журналістів.
Відповідний договір було укладено минулого року, і його, за наявності бюджетних призначень, можуть щорічно продовжувати аж до 2020-го. До речі, президентські вибори мають відбутись у 2015-му. А от договір оренди укладали так, щоб не потрібно було проводити жодних тендерів, тобто на суму менше ніж 100 тисяч гривень. 
За інформацією “Української правди”, офіційно фірма “Танталіт” є власницею приміщень на території “Межигір’я”, а її засновниками – офшорні структури, яких ЗМІ пов’язують із найближчим оточенням Президента, зокрема із його старшим сином Олександром Януковичем.
Нагадаємо: раніше мас-медіа повідомляли про те, що одна лиш настільна лампа в кабінеті Януковича у “Межигір’ї” коштує 80 тисяч гривень.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9612 / 1.52MB / SQL:{query_count}