Парламентська мода

Вишиванки стали приводом для нового скандалу у Верховній Раді

Вишиванки стали приводом для нового скандалу у Верховній Раді

Поки опозиціонери блокують трибуну і президію ВРУ і  УДАР, м’яко кажучи, парадує по сесійному залі у червоних светрах із написами “Голосуй особисто”, представники “Батьківщини” та “Свободи” вирішили запровадити новий модний тренд – одягнути вишиванки. І, невідомо з яких причин, це питання раптом стало дуже важливим. 

“Регіонали” заявили, що опозиціонери  влаштували шоу та карнавал, та навіть звинуватили їх у порушенні регламенту. Представники більшості тепер навіть намагатимуться заборонити вишиванки у Раді.

Та навіть серед опозиціонерів виявились інакодумці. Зокрема, нардеп від “Батьківщини” Анатолій Гриценко у своєму блозі на “Українській правді” написав: “Мабуть, знову нариваюся, але, важаю, що депутати у вишиванках в залі пленарних засідань Ради – то смішно, несерйозно, прояв неповаги до законодавчого органу”.

Це ж, звичайно, спричинило масову критику з боку його колег, які два дні наввипередки фотографувались у вишитих сорочках на тлі сесійного залу і розміщували ці фото у соцмережі Facebook.

Тож депутати знову зайнялись непотрібними і просто смішними дискусіями, забувши про нагальні суспільні проблеми. Складається вже навіть не враження, а переконання, що парламентарі і надалі використовуватимуть найбільш абсурдні приводи для pr-акцій і відволікання уваги від своєї безпосередньої роботи. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7552 / 1.53MB / SQL:{query_count}