Інтерпретація політики

Нове керівництво “Інтера” проміняло “Справедливість” Ганни Безулик на Савіка Шустера з його проектом “Шустер Live”

Нове керівництво “Інтера” проміняло “Справедливість” Ганни Безулик на Савіка Шустера з його проектом “Шустер Live”

Зміна керівництва телеканалу “Інтер” привела до зміни інформаційної політики. Нагадаємо, що після публічного конфлікту тоді ще власника каналу екс-першого віце-прем’єра Валерія Хорошковського з прем’єром Миколою Азаровим на “Інтері” почали з’влятись сюжети з критикою влади. На це глава уряду заявив, що ці сюжети “є неправдивими й свідомо протистоять політиці уряду”. 

1 лютого власник Group DF Дмитро Фірташ став власником медіа-холдингу Валерія Хорошковського, куди входить канал “Інтер”. А 7 лютого Group DF повідомила, що співвласником каналу з Фірташем буде голова Адміністрації Пезидента Сергій Льовочкін. 

Керівником новинної служби медіагрупи “Національні інформаційні системи” став Євгеній Кисельов, а очолив телеканал Єгор Бенкендорф (тепер уже екс-гендиректор НТКУ). Про відновлення роботи з Савіком Шустером повідомили напередодні виходу першої програми “Шустер Live”. 

“Нині програма Савіка Шустера – найпопулярніший політичний формат ток-шоу в країні і його вихід на “Інтері” дозволить суттєво зміцнити позиції телеканалу”, – каже Кисельов.

Популярне ток-шоу за новою редакцією “Інтера”, найімовірніше, дозволить владі подавати ”правильну“ політику. 

“Інтер” – лідер телевізійного ринку, і вихід “Шустер Live” на “Інтері” дозволить суттєво розширити аудиторію програми”, – прокоментував свій перехід сам Савік Шустер. Нагадаємо,він уже працював на “Інтері” у 2007-08 рр., прийшовши із ICTV. Згодом він перейшовши на ТРК “Україна”, а потім на Перший національний. Перший ефір програми “Шустер Live” на “Інтері” вийде уже завтра. 


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8271 / 1.54MB / SQL:{query_count}