Історія з національними символами

У Національній експертній комісії України з питань захисту суспільної моралі стурбовані посяганнями на державну символіку та непоодинокими випадками українофобських інформаційних матеріалів. Про це сказано у зверненні Нацкомісії, опуб­лікованому на її сайті

У Національній експертній комісії України з питань захисту суспільної моралі стурбовані посяганнями на державну символіку та непоодинокими випадками українофобських інформаційних матеріалів. Про це сказано у зверненні Нацкомісії, опуб­лікованому на її сайті.

“Ми фактично є свідками відкритої інформаційної війни проти цінностей, на яких базується українська ідентичність, спроб переконати громадян України у меншовартості, неконкурентності та неформаті всього українського і як наслідок – знищення українського культурного простору”, – сказано у тексті. У самому зверненні не пояснюють, що стало причиною його появи і про які випадки йде мова. Як повідомили “Пошті” у Нац­ко­місії, за останній час було чимало звернень та запитів щодо неправомірного поводження із національними символами.

Зокрема й таких, що пов’язані з уже призабутою новорічною істо­рією: коли після виступу Президента Державний гімн звучав у “скороченій формі” – два рядки (“Згинуть наші вороженьки, як роса на сонці, Запануєм і ми, браття, у своїй сторонці”) не прозвучали. Згодом пояснювали, що це відбулося випадково, однак опозиціонери обіцяли, що звернуться до Генпрокуратури із вимогою дати оцінку цьому випадку. Тож, звернення Нац­комісії є однією з форм реакції (у межах її компетенції) на подібні випадки, що, як запевняють, почастішали за останні місяці.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8458 / 1.53MB / SQL:{query_count}