Містечко для сиріт на Львівщині

На Львівщині для дітей-сиріт будуватимуть соціальне містечко. Для цього Львівська облрада передбачила у бюджеті 243 229 грн на виготовлення проектної документації генерального плану розвитку даного задуму

На Львівщині для дітей-сиріт будуватимуть соціальне містечко. Для цього Львівська облрада передбачила у бюджеті 243 229 грн на виготовлення проектної документації генерального плану розвитку даного задуму. Як інформує прес-служба облради, депутати звернулися  до Кабміну з проханням підтримати проект та виділити 2,5 млн грн на реалізацію першого етапу будівництва – спорудження одного дитячого будинку сімейного типу.

Містечко будуватимуть на території трьох сіл Жидачівського району – Мельнич, Буянів та Лютинка. Проект спрямовано на допомогу дітям-сиротам, малозабезпеченим сім’ям та дітям із збіднених сімей.

Основна ідея – створити дитячо-молодіжне містечко із реколекційним осередком, церквою, колегіумом, власним сільським господарством, майстернями. Житимуть дітки по десять осіб у будинках сімейного типу з прийомними батьками.  На першому етапі планують збудувати чотири такі будинки із усіма необхідними для життя умовами, а в подальшому їх кількість у містечку зростатиме.

У запланованому соціальному містечку діти-сироти не будуть ізольовані від суспільства, вони активно спілкуватимуться із односельцями та традиційними родинами з дітьми. Водночас із побудовою соціального містечка планується економічно розвивати територію, на якій воно буде розташоване. Розбудова інфраструктури, залучення іноземних інвестицій, розвиток сільського господарства, ремесел, туризму та інших галузей – усе це дозволить перетворити депресивні села на перспективну територію.

У соціальному містечку створять рекреаційні зони з дитячими таборами, спортивними майданчиками, співочим полем, навчальними центрами. Крім того, планують збудувати соціальні гуртожитки для тих, хто досягне повноліття і захоче продовжувати свою життєву діяльність на теренах чи поблизу містечка. Це дозволить вирішити проблему, коли діти-сироти не можуть знайти свого місця в дорослому житті.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7459 / 1.54MB / SQL:{query_count}