Загадковий конфлікт

Коли в партійній організації починають лунати різкі заяви проти своїх же партійців – це ознака внутрішньопартійного конфлікту

Коли в партійній організації починають лунати різкі заяви проти своїх же партійців – це ознака внутрішньопартійного конфлікту. Схоже, що наприкінці минулого тижня місцевий осередок Партії регіонів у Львові відзначився саме цим.

Все почалося з того, що в коментарі одному зі ЗМІ голова ЛМО Партії регіонів Ігор Гладиш звинуватив “у незаконних діях всередині партійної структури” Петра Писарчука, голову обласної організації ПР.

Учора, 7 лютого, на офіційному сайті ЛМО ПР ще й заява з’явилася. У ній Ігор Гладиш фактично заперечив усі можливі причини своєї відставки.

Він пише, що “дійсно, в суботу, 5 лютого, пан Писарчук мав зі мною розмову, в ході якої в категоричній формі “попросив” мене написати заяву на звільнення за власним бажанням з посади голови Львівської міської організації Партії регіонів”.

Крім того, Ігор Гладиш каже, що за півроку роботи на посаді голови ЛМО ПР у нього не було жодної негативної оцінки з боку керівництва. “Тому підстав для моєї відставки я не бачу, про що і повідомив голову ЛОО ПР з пропозицією розглянути це питання на партійній конференції”, – каже Ігор Гладиш. У своїй заяві він також зазначив, що на його посаду Петро Писарчук має намір пропонувати Олега Барана – депутата Львівської обласної ради і керівника парторганізації у Залізничному районі Львова.

“Наш конфлікт не має ніякого відношення до формування списків ПР до парламенту. Принаймні з мого боку. На сьогоднішній день я є депутатом Львівської міської ради, очолюю фракцію ПР і вважаю, що у Львові достатньо роботи для мене і як для політика, і як для господарника”, – резюмував Ігор Гладиш.

“Інакше, як провокацією, це не назвеш. Питання, бути чи не бути Гладишу головою Львівської міської партійної організації, буде вирішувати міська партійна конференція, а не Писарчук”, – заявив учора “Пошті” народний депутат Петро Писарчук. “Я розмовляю з ним щодня і кажу йому, що треба займатися роботою, а не власним піаром”, – підкреслив голова обласної організації ПР.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8090 / 1.54MB / SQL:{query_count}