Зруйнований монастир відновлять

У селищі Підкамінь на Львів­щині при монастирі Походження Дерева Христа Господнього Студійського уставу Української греко-католицької церкви (УГКЦ) від 3 до 14 серпня діятиме 18-й міжнародний молодіжний табір праці та молитви "Злагода/Friedensgrund". 

У селищі Підкамінь на Львів­щині при монастирі Походження Дерева Христа Господнього Студійського уставу Української греко-католицької церкви (УГКЦ) від 3 до 14 серпня діятиме 18-й міжнародний молодіжний табір праці та молитви "Злагода/Friedensgrund".  Молодь з Німеччини, Польщі, Сербії, Хорватії, Боснії та Герцеґовини, Угорщини, Білорусії, Литви, Румунії та України, всього 150 осіб, спільно відновлюватиме напівзруйнований монастир. Учасники допомагатимуть майстрам-реставраторам, що працюють над реконструкцією монастирської святині, демонтуватимуть колишні підсобні приміщення, а також впорядковуватимуть територію колишньої лікарні для психічнохворих жінок.

Організаторами табору є дієцезія німецького міста Гі­льдесгайм на чолі з єпископом Норбертом Треллє, з українського боку - організація "Українська молодь - Христові".

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8542 / 1.52MB / SQL:{query_count}