“Горбатий” ювіляр

“Запорожець” відсвяткував свій 50-й день народження. Цими вихідними на площі Ринок зібрали більше десятка “горбатих” ювілярів.

“Запорожець” відсвяткував свій 50-й день народження. Цими вихідними на площі Ринок зібрали більше десятка “горбатих” ювілярів. Подивитися на парад стареньких автомобілів та привітати їхніх власників прийшло чимало людей. Найактивнішими виявилися наймолодші гості свята – діти зі шкіл-інтернатів Львівської області, які взяли участь у вікторині від ДАІ. Малеча відповідала на запитання з Правил дорожнього руху. Найактивніші учасники отримали солодкий подарунок – по шматочку тортика у вигляді 50-кілограмового “Запорожця”. Захід спільно провели представники авто-фан-клубу “ЗАЗ-Козак” та ДАІ Львівщини.

Разом з українськими клубами “ЗАЗ-Козак” вітання приймали і представники клубів з Польщі, Німеччини та Литви. Після святкування у Львові усі разом вирушили у міжнародний автопробіг на острів Хортицю. Саме там має відбутися зліт власників ЗАЗ-965 з України, Росії, Польщі, Литви, Білорусі, Азербайджану, Грузії та Німеччини.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8813 / 1.53MB / SQL:{query_count}