“Стійла” не для всіх

Година паркування в центрі міста  коштуватиме 5 грн 10 коп.

Година паркування в центрі міста  коштуватиме 5 грн 10 коп.

Марічка Ільїна
parking.jpg

- Кого паркуватимемо?

 

Міські посадовці планують зменшити кількість машин в центральній частині міста. Для цього вони автоматизують процес паркування та підвищать ціну за годину парковки зі звичної гривні до п'яти гривень і десяти копійок. Нові правила можуть почати діяти вже з вересня.

За словами Миколи Шкургана, начальника управління транспорту та зв'язку Львів­ської міської ради, невдовзі з центральної частини міста можуть зникнути паркувальники. Натомість там з'являться паркомати. Оплатити парковку на старих вуличках міста також можна буде, придбавши відповідні абонентські картки на день, тиждень або місяць. Своєрідним ноу-хау для Львова стане можливість оплатити місце для свого авто за допомогою мобільного телефону. Таку практику сьогодні вже використовують у Києві.

- На жаль, сьогодні не всі, хто паркує авто в центральній частині міста, платять за це. Ми хочемо, щоб не було винятків. Для цього ми застосовуватимемо різні заходи - блокування коліс, евакуація авто тощо. Ми сподіваємося, що нова ціна зменшить кількість машин в центрі та збільшить надходження в міський бюджет, - сказав Микола Шкурган.

Незважаючи на високу ціну, львів'яни все ж не зможуть паркувати свої автівки на всіх вулицях старого Львова. Водночас, міська влада так і не запропонувала альтернативних місць для паркування.

Окрім цього, вже нині обмежено в'їзд та парковку на  більшості вулиць, прилеглих до пл. Ринок, а саме: на Галицькій, Краківській, Ставропігійській, Друкарській, Вірменській, частково Сербській. А в найближ­чій перспективі закритими для доступу авто стануть всі вулиці, які розміщені  між  вулицями Лесі Українки-Валовою-Театральною-Підвальною. Залишати свою машину зможуть лише особи, які там мешкають, однак  тільки на ніч.  Для парковки є відкритими вул. Сі­чових стрільців, Театральна, навколо "Вернісажу", Чайков­ського та інші. Міські посадовці вже не раз декларували бажання закрити територію "міста в мурах" для автотранспорту і наголошували, що до 2012 року таки реалізують ці наміри.  Щоправда альтернативних шляхів їх об'їзду наразі немає. Як і немає схеми оминання великої кількісті вулиць, які перекриті на ремонт. Намагання "Пошти" з'ясувати, де саме перекриті вулиці і як водіям легкових авто їх об'їжджати, не увінчались успіхом. Микола Шкурган зазначив, що організація руху легкового транспорту не його проблема, і порадив водіям ходити пішки. Щоправда, сам він своєї поради не дуже дотримується і не збирається відмовлятися від власного авто.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8844 / 1.55MB / SQL:{query_count}