"Аеропорт" made in USA, але не Хейлі

Учора в Києві визначили інвестора на будівництво львівського терміналу

Учора в Києві визначили інвестора на будівництво львівського терміналу

Компанію, яка будуватиме термінал львівського аеропорту, визначали аукціоном. Такий порядок Кабмін визначив ще влітку. До участі в конкурсі з обіцяних раніше посадовцями 38ми компаній, врешті, допустили лише дві - польську "ABM Wschod" та "IMTCMEI" зі США. Попри те, що фаворитами вважали поляків, переможцем таки стала компанія з Америки, яка заплатила за лот 4,9 мільйона гривень. У Мінтрансзв'язку ціною продажу задоволені, оскільки вона перевищила початкову майже уп'ятеро. "IMTCMEI" вже має реалізовані проекти у Канаді, Ірландії, Нідерландах, Іспанії, Литві, Лагосі, Арубі та Чилі. Щоправда, львівським чиновникам про здобутки компанії поки що майже нічого не відомо. Олександр Жаріков, заступник міського голови Львова з питань підготовки до Євро­2012, розповів нам, що наразі інформації немає, але до кінця тижня її обов'язково отримає... За інформацією "Пошти", представництво компанії вже близько року працює в Києві, проте реалізованих в Україні проектів ще не має.

- Львів - перше місто, де ми розпочнемо роботу. Також беремо участь у тендерах на будівництво аеропортів у Донецьку та Одесі. Ми мали справу і з дорожчими проектами. На рахунку компанії вже близько сотні аеропортів у всьому світі, тому ми знаємо, з ким маємо справу, - розповіла "Пошті" Наталя Ткаченко, менеджермаркетинг "IMTCMEI".

Згідно з умовами тендера, після побудови терміналу американська компанія 30 років управлятиме всією інфраструктурою аеропорту, зокрема аеровокзальним комплексом і злітно­посадковою смугою.

- Ще рано говорити про те, чи позитивним є результат аукціону. Усі висновки варто притримати до закінчення будівництва у 2011 році, а про якість роботи - до Євро­2012, коли сюди прилітатимуть люди. Поки що більше не можу сказати про діяльність фірми, - прокоментував "Пошті" результат аукціону Олександр Загрева, гендиректор ДП "Міжнародний аеропорт "Львів".

Нагадаємо, аукціон на побудову терміналу переносили кілька разів. Орієнтовна сума інвестицій у проект становить 1,1 млрд грн.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8192 / 1.54MB / SQL:{query_count}