Колія шукає спонсора

До 2011 року в львівському парку "Знесіння" планують налагодити регулярні рейси туристичної залізниці маршрутом Підзамче -Личаків.

До 2011 року в львівському парку "Знесіння" планують налагодити регулярні рейси туристичної залізниці маршрутом Підзамче -Личаків.

Щоб втілити проект у життя, потрібна "дрібниця" - кілька мільйонів гривень. Та зі щорічним зволіканням вартість проекту збільшується. Аналогічний поїзд під назвою "Карпатський трамвай" вже кілька років активно курсує вузькоколійкою у селищі Вигода, причому у туристів він користується неабияким попитом.

"Нині замовний маршрут коштує 400 гривень. Скільки коштуватиме квиток для однієї особи, якщо рейси стануть регулярними, обрахувати поки що важко. Для цього ми залучили експертів з Великобританії, вони пообіцяли нам розробити бізнесплан. Спочатку потяг функціонуватиме як маршрут на вихідні, а влітку курсуватиме щодня. Це спільний інвестиційний проект парку "Знесіння", Львівської залізниці та ЛГО "Форум "Карпатський трамвай", - зазначила "Пошті" Наталія Крет, голова ЛГО "Форум "Карпатський трамвай".

Наразі проектом цікавляться Міністерство культури України та ЗАТ "Ензим". Головне завдання - розпочати регулярні поїздки, адже великим плюсом є вже сама наявність колії, транспортних засобів для перевезення туристів поряд з кількістю об'єктів культурної та природної спадщини парку "Знесіння". На думку організаторів, у Львові ще не заповнена галузь атракцій на природі. Постійний маршрут потягом, який курсує зеленою зоною, стане вдалим вирішенням цієї проблеми. Найбільш бажаним початком регулярних туристичних поїздок по історичній залізниці є 2011 рік - коли Львівська залізниця святкуватиме 150річний ювілей, а вже у наступному році маршрут може стати справжньою родзинкою для гостей чемпіонату Євро­2012.

Протяжність залізниці парку "Знесіння" 7,5 км, з яких 1,2 км - у межах парку, а 3,6 км - вздовж його межі. Все ще існує 2,7 км прямого зв'язку з головним залізничним вокзалом через Підзамче поза межами парку. Крім того, у парку збереглася частина старої залізниці, побудованої перед Другою світовою війною як перспектива нового східного залізничного вокзалу у Львові.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8473 / 1.54MB / SQL:{query_count}