Банні дні

Під час карантину салони електротранспорту миють, маршрутки – митимуть, а про під’їзди... чомусь забули

Під час карантину салони електротранспорту миють, маршрутки – митимуть, а про під’їзди... чомусь забули

Нарешті львівсь­кий пасажирський транспорт має шанс бути помитим, адже досі у місті було достатньо маршруток із неохайними салонами та липкими до неможливості поручнями, чого вже давно немає у столиці!

Першою задля непоширення вірусу грипу неабияк посилила профілактичні дезінфекційні заходи залізниця у потягах та на вокзалах. Тут все, як в армії.

Кажуть - роблять. Також обробляти дезінфікувальними засобами з такою ж метою взялися й салони громадського транспорту у Львові. На черзі - салони маршруток та автобусів.

- Трамвайні вагони і тролейбусні машини перед виїздом на лінію скроплюють хлорним розчином, протирають змоченими у ньому ганчірками поручні і крісла. Керівники депо питання обробки салонів електротранспорту засобами  дезінфекції взяли під особистий контроль. Також закуплено і видано водіям електротранспорту та працівникам відділу контролерів одноразові захисні маски. Також придбано дезінфікувальні засоби і для обробки дверних ручок та інших предметів, до яких торкаються працівники у цехах і кабінетних приміщеннях. Власне, на підприємстві роблять усе, щоб захистити працівників і пасажирів від можливості підхопити вірус грипу, - говорить в. о. директора ЛКП "Львівелектротранс" Володимир Карпа.

Своєю чергою, начальник відділу транспорту управління транспорту та зв'язку Львівської міськ­ради Іван Радь повідомив, що водіям міських автобусів видали тисячу марлевих пов'язок  За словами міського голови Львова Андрія Садового, якщо водії ігноруватимуть розпорядження щодо марлевих пов'язок, то перевізників буде покарано. Правда, як саме, очільник міста не каже. Натомість учора лише частина перевізників мала захисні засоби. Мовляв, а де їх узяти, якщо в аптеках їх немає. Деякі водії тролейбусів також їздили без них. Посадовці обласної влади, нагадаємо, на початку тижня говорили, що підприємства легкої промисловості шиють маски для перевізників, медиків, міліціонерів, поштарів тощо. Але станом на вечір середи до перевізників ці маски так і не надійшли....

А ось у житлово­комунальній сфері Львова ще навіть не думали про заходи дезінфекції. Ще до грипу двірники, бувало, забували провести вологе прибирання двічі на місяць. Нагадаємо, обов'язкове. "Пошта" запитала у в. о. начальника управління житлового господарства Львівської міськради Наталії Герус, чи ЛКП через карантин збільшили кількість вологого прибирання у під'їздах будинків, зокрема і зі застосуванням дезінфікувальних засобів. "Ні. Нам ніхто цього не говорив... Але, можливо, будемо таке робити. Порадимося щодо цього. Особисто я підтримую таку ідею. Зокрема, питання додаткового миття під'їздів запропонуємо під час засідання міського штабу з питань НС, яке заплановане на п'ятницю", - говорить Наталія Герус. Але й тут є своя проблема - багато двірників також захворіли. Отож, через брак персоналу в ЛКП, додаткового вологого прибирання, зокрема і протирання перил у під'їздах, ручок вхідних дверей, можемо так і не дочекатися...

Суб'єктивний погляд

Ігор Собенко,
заступник начальника управління транспорту та зв'язку Львівської міськради:

- У вівторок, 3 листопада, начальник управління провів нараду за участі перевізників та представників СЕС, на якій і говорили про питання дезінфекційних заходів у транспорті. До перевізників було доведено перелік необхідних розчинів для дезінфекційної обробки маршруток салонів, зокрема миття підлоги, протирання поручнів та скла. Власне їх було рекомендовано придбати. Мова йде про сертифіковані дезінфікувальні розчини, які не шкідливі ані для водія, ані для пасажирів. Звісно, перевізники Львова з розумінням відреагували на потребу проведення таких заходів. Салони митимуть у кінці робочого дня, коли автобус приїжджатиме у парк. Щодо масок для водіїв, то їх дійсно катастрофічно бракує. Щодня на рейс у Львові виїздить 950 автобусів та 120 одиниць електротранспорту.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7887 / 1.57MB / SQL:{query_count}