Відремонтовані… ями

На щойно оновлених дорогах у Львові вже з'явилися величенькі вибоїни

На щойно оновлених дорогах у Львові вже з'явилися величенькі вибоїни

Через рік після глобальних ремонтів міських доріг їх якість постала, як кажуть, у всій красі. До прикладу, на вулиці Лисенка почала вилітати бруківка. Яма діаметром близько двох метрів з'явилася на розі цієї вулиці з Гуцульською.

Саме цю частину відремонтованої вул. Лисенка відкрили для транспорту менше року тому - 31 жовтня. Тут перемощували бруківку на проїзній частині та, за потреби, міняли інженерні мережі. Нині ж автомобілі, які проїжджають пошкоджену ділянку дороги, потрапляють у вибоїну, з якої буквально вилітає бруківка. З неї перехожі почали "вимощувати" на бордюрі своєрідний "обеліск" відремонтованій дорозі.
Нагадаємо, ремонт, який власне і полягав у перемощуванні вулиці Лисенка, розпочався 1 вересня 2008 року. Роботи виконувало ТзОВ "Інжкомбуд". На ремонт дороги з міського бюджету виділили 1,5 млн грн.
Велика яма з'явилася вже й на одній із внутрішніх квартальних доріг Франківського району - вулиці Шумського. Причому ремонт її завершився щойно - у вересні цього року.

9 вересня під час брифінгу голова Франківської районної адміністрації Наталя Федорович зазначала, що вулиця Шумського, яка переходить у вулицю Цегельського, - одна з найважливіших вулиць району. На ній мали перемостити бруківку, а більший відтинок дороги заасфальтувати.

"Коштуватиме ремонт дороги майже 400 тис. грн: 170 тис. грн - асфальтування і близько 200 тис. грн - викладання бруківки", - зазначила тоді пані Федорович.

Питання зависає у повітрі: за що ж платимо?

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8433 / 1.53MB / SQL:{query_count}