Втекти подалі...

Влада відпочиває: собі в задоволення, громаді - на заздрість

Влада відпочиває: собі в задоволення, громаді - на заздрість

УНІАН
turism.jpg
 

У розпалі сезон відпусток. Робота роботою, але відпочивати хочуть усі, зокрема й ті, хто стоїть біля керма нашого регіону. Поспілкувавшись із першими особами Львова та Львівщини та народними обранцями, "Пошта" виснувала, що, попри любов до рідного краю, відпочивати можновладці таки воліють за кордоном, бо, за їхніми же словами, там і сервіс кращий, і подивитись є на що. Тим паче, що й можливостей у них куди більше, ніж у пересічних громадян, адже у сумах, як з'ясувалося, "слуги народу" себе не вельми обмежують. Де й коли відпочиватимуть наші можновладці, скі­льки  планують на це витратити, з'ясовувала "Пошта".

Депутатські мандри

Міських обранців цього літа можна буде побачити по всіх усюдах: від рідних Карпат до Барселони. Хтось їде полікуватися, хтось відпочити душею і тілом, а хтось просто набратися нових вражень. Василь Павлюк, голова фракції "Свобода", планує для початку відпочити на малій батьківщині. "Я - гуцул, тому однозначно відпочиватиму в горах!" Однак і морем пан Павлюк не гребує, правда, Крим не любить через високі ціни і засилля російської мови, тому воліє відпочивати за кордоном. "Відпочиваю традиційно, як всі львів'яни - у Єгипті, Туреччині, Хорватії, Болгарії". Сума, виділена на відпочинок, теж вражає скромністю: не більше 7 тисяч гривень на себе та сина. Як пояснює пан Павлюк, він не "транжира і не любить зайвих понтів", просто хоче відпочити "душею і тілом".

Марічка Ільїна
vlada.jpg
Улітку “високі крісла” перетворюються на лаву запасних

Михайло Мужилівський (БЮТ) взагалі вирішив наразі присвятити літо благодійності. У своєму рідному селі на Тернопільщині він вже збудував церкву, а тепер будує ще капличку. Правда, запевняє, що поїде ще десь відпочивати "днів так на 15 з дорогою", однак куди - ще не вирішив. На відміну від Василя Павлюка, під час відпочинку ні в чому собі не відмовляє, тому планує витрачати не менш 1,5 тисячі гривень у день. Каже, що подобається відпочивати там, де приємно і затишно, і не важливо, чи це Крим, Карпати, Австрія чи Австралія.

Секретар міської ради Володимир Квурт теж керується принципом "хороше товариство і спокійний відпочинок". Відпочивати буде цього року в Криму, але з приємністю згадує часи, коли займався приватним бізнесом і їздив на Канарські острови.

Вардкес Арзуманян (БЮТ) поїде в Італію всією родиною. Минулого року вони відвідали Кіпр та Ізраїль. У грошах на відпочинок депутатові не розходиться, тому проблем із витратами не буде. Маркіян Іващишин і Петро Адамик ("Пора") цього літа їдуть в Іспанію. Як зазначив Маркіян Іващишин: "Кожна людина має хоча б раз в житті побувати в Каталонії і Барселоні", для цього йому не шкода і 5 тисяч євро. Правда, перед цим пан Іващишин планує оздоровитися в рідних Карпатах. Петро Адамик теж дотримується філософії, що відпочити можна скрізь, якщо кошти не стримують, а, за його словами, вже 15 років такої проблеми в нього не виникало. Колись був навіть у В'єтнамі, але їхати туди влітку не радить. Якщо вдасться зробити Шенгенську візу, то поїде на тиждень в Іспанію, оскільки під час відрядження побував у Барселоні і відтоді не може забути це місто. А ще Петро Адамик дотримується "золотого правила" відпочинку - більш ніж тричі в одне місце не їздити.

Порівняно скромно цього року планує відпочити Андрій Стецьків (НУ): десь так на 5-10 тисяч гривень. Щоправда, остаточно не визначився, куди поїде, ймовірно, в Туреччину. Також хоче поподорожувати Україною і, за традицією, на перші ягоди й гриби потрапити в Карпати. А от закордонні краї пан Андрій відвідує лише під час відряджень, але побіжно, про що щиро шкодує.

А от жінки-депутати до питання відпочинку підійшли, як завжди, практично. Як то кажуть: щоб і приємно, і корисно. Лариса Малех (НУ) щороку на вихідні до Дня Конституції їздить відпочивати у Словаччину на термальні води. "У мене тиск часом досить високий, а робота напружена, тому це оптимальний варіант поєднати відпочинок і оздоровлення." Один день такого відпочинку коштує 198 євро, курс лікування - 13 днів. Пані Малех вже визначила для себе, що відпочиватиме в Європі, однак не гребує й екзотикою. Минулого року, наприклад, на своє день народження відвідала Таїланд. Що­правда, каже, що більше туди не поїде, бо надто складний переліт. Ірина Полякова (БЮТ) також цього року відпочинок пов'язує з практичною метою, а саме - зі вступом сина в один із ВНЗ Німеччини. Правда, цього року вже відпочивала разом з сином в Єгипті, однак має надію ще в кінці серпня помандрувати Європою. А найцікавіші місця відвідувала тільки по роботі, коли репрезентувала свої колекції одягу.

Микола Кміть

Очільник області цьогорічну відпустку вже використав: у червні два тижні відпочивав у Швейцарії. Нагодою для такої ранньої відпустки був випускний бал доньки. Тому наступний відпочинок т.в.о гу­бер­натора планує аж узимку. "Традиційно разом із сім'єю поїду на якийсь гірськолижний курорт. Куди саме, ще не знаю, але точно за кордон. Чому не в наші Карпати? З міркувань банальної безпеки: у мене малі діти і їх треба берегти, а наші курорти не мають відповідного рівня". Зимова відпустка керівника області з родиною триватиме близько тижня, а обійдеться такий відпочинок по 300 доларів на особу за день.

Мирослав Сеник

У березні цього року голова обласної ради вже відпочивав два тижні в Криму, щоправда, після цього  "зарікся" туди не їздити. "Ціна геть не відповідає якості сервісу!" - обурюється  пан Сеник. Зважаючи на щільний графік роботи, наступний відпочинок голова облради планує на "оксамитовий сезон". Разом з дружиною хоче відвідати Хорватію, яка, як зазначив сам пан Мирослав, дуже йому імпонує. Передусім близкістю ментальності хорватів та галичан та відсутністю мовного бар'єру. У скільки обійдеться мандрівка, ще не знає, адже про вартість путівки не розпитував.

Андрій Садовий

Натомість міський голова Львова, незважаючи на незадовільний сервіс, таки найбільше полюбляє саме кримський клімат. Цього року він вже традиційно відпочиватиме в Криму. У серпні планує поїхати на Чорне море разом із дружиною, трьома дітьми та батьками дружини.  "Можливо, у Криму  не ті умови, але мені і моїм дітям там подобається", - розповів Андрій Садовий. Оплата відпочинку в родині - справа спільна: міський голова, разом із дружиною та її батьками складають для відпустки свої приблизно місячні доходи. Цього, за слова Андрія Садового,  на відпочинок у Криму вистачає.

Окрім відпустки із родиною на морі, міський голова має ще й "робочі відпустки" протягом року. "Коли їду за кордон у справах, часто беру відпустку за власний рахунок, аби не витрачати бюджетних коштів. Більше половини моїх поїздок за кордон були за власні кошти", - зазначив міський голова.

Олексій Баганець

Прокурору Львівської області із закордонними вояжами пощастило менше. Межі Батьківщини пан Баганець перетинав лише раз - відпочивав у Єгипті. Переважно ж воліє розслаблятися на Шацьких озерах та біля батьківської хати. "Люблю возитися на лижах у Карпатах, на море їду в Крим, мабуть, можна було б і за кордон, але часу немає", - сказав прокурор області "Пошті". Планів щодо цьогорічної відпустки О. Баганець ще не має, оскільки не впевнений, чи матиме взагалі нагоду відпочити влітку.

Василь Пісний

За графіком, відпустка головного міліціонера Львів­щини цьогоріч у липні. Якщо жодних екстрених випадків на службі не буде, планує відпочити разом зі сім'єю і друзями в Туреччині. Каже, що за роботою на рідних залишається дуже мало часу, і відпустка - гарний час для спілкування. Раніше кілька років поспіль він відпочивав у Криму, однак зараз не подобається. "Якщо порівняти сервіс за кордоном і  в Криму, то в нас деколи виходить навіть дорожче, а сервіс при цьому гірший". Скільки витратить на відпустку, ще не знає, оскільки і сама відпустка - питання ще не визначене.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8260 / 1.63MB / SQL:{query_count}