Ветеран розширив власний бізнес з допомогою міста

Андрій Дробіт вирощує хвойні, лаванду та доглядає за газонами

Ветеран Андрій Дробіт отримав майже 290 тисяч гривень від міста на розвиток власного бізнесу. Чоловік вирощує туї, ялівець та лаванду і надає послуги з догляду за газонами. За отримані кошти, завдяки ваучерній підтримці від Львівської міської ради, підприємець придбав трактори-газонокосарки та причіп.
Андрій Дробіт колишній військовослужбовець. У 2015 році чоловік був мобілізований. Півтора року служив спецпризначенцем та був звільнений в оперативний резерв першої черги. 22 лютого 2022 року вже був у військовій частині, цього разу потрапив у 24 бригаду. Воював на ізюмському напрямку, був у Попасній, а у Оріхові отримав поранення від уламка і кілька місяців лікувався у госпіталі. Чоловіка звільнили зі служби через сімейні обставини, адже у нього народилась третя донька.
«Коли я йшов воювати, дружина була на шостому місяці вагітності, а коли отримав поранення, вона була вже на дев’ятому місяці – це вже третя донечка у нас», – розповідає Андрій Дробіт.
У 2016 році Андрій на своїй ділянці побудував теплицю, каже – надихнувся побратимами, які після АТО/ООС розпочали власну справу. З дружиною він займався вирощуванням квітів, пізніше взяв кредит та збудував ще одну теплицю. Там зробив опалення і почав вирощувати огірки і салат. А після цього взявся за лаванду в великих об’ємах.
«Моя компанія називається «Сад мрії». Зараз ми вирощуємо кілька видів туй, ялівці та лаванду, а також надаємо послуги з озеленення: догляд за газонами. Наприклад, в селах обкошуємо садочки чи школи і навіть стадіони», – розповідає Андрій Дробіт.
Про ваучерну підтримку від Львівської міської ради Андрій дізнався з соцмереж і вирішив податися на конкурс. Він не вперше використовує можливості грантової підтримки від різних донорів. Чоловік вирішив заповнити заявку, щоб розширити власну справу. За рішенням комісії ветеран отримав майже 290 тисяч гривень.
«Завдяки фінансовій підтримці Львівської міської ради я придбав два тракторці-газонокосарки та причіп, щоб надавати послуги по догляду за газонами. Дуже мені подобається, що є така підтримка від міста. Раніше я такого не зустрічав. Дуже важливо, що роблять акцент на учасниках бойових дій. І це нормальна сума, бо я зустрічав різні гранти і по 500 чи 1000 доларів, а тут суттєва сума, яка впливає справді на розвиток бізнесу. Я усіх кого знаю з військовослужбовців та їх родин, всім розказую про таку можливість і заохочую подаватись. Це дуже гарна можливість і все реально, все працює. Треба працювати, вчитися і користуватися цією можливістю, адже це є для нас», – каже Андрій Дробіт.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8272 / 1.54MB / SQL:{query_count}