Успіху бізнес-ініціативам!

Ветерани та їхні дружини отримають від Львова до 300 тисяч гривень на розвиток власного бізнесу

Бізнес-ваучери від Львівської міської ради отримали 19 ветеранів та 11 дружин ветеранів зі Львова. Це фінансова допомога до 300 тисяч гривень на розвиток власного бізнесу. Відповідні сертифікати вручили у мерії Львова.
«Цього року ми започаткували ініціативу підтримки локального бізнесу, який, власне, вибудовується людьми, які пройшли війну – це або військові, або родичі військових. Це надзвичайно важливо, тому що це дає впевненість у своєму завтрашньому дні. І, думаю, було би правильно, щоби ми з вами через пів року зустрілися і побачили, як працює і розвивається ваш бізнес», – зазначив міський голова Львова.

Прийом заявок на отримання бізнес-ваучерів від Львівської міської ради тривав близько 2 місяців. Переможцями стали 30 учасників з такими бізнес-ініціативами, як: волонтерське СТО, ательє, студія фотозйомки, кав’ярня, піцерія, салон краси, зоомагазин, свиноферма, ветеринарна клініка, екоініціативи, медичні послуги та навіть реабілітаційний центр для ветеранів. Серед них, зокрема, ветеран війни Назар Олексюк, який після повернення до цивільного життя започаткував власну справу – відкрив зоомагазин «Шалені мопси».
«До війни я займався зовсім іншою діяльністю – був адвокатом. У перші дні війни був призваний до лав Збройних сил України. Воював рік, отримав низку поранень і за станом здоров’я був звільнений з військової служби. Повернувшись до цивільного життя, вирішив кардинально змінити свою діяльність і займатись зообізнесом, зокрема торгівлею товарами для домашніх тварин. У червні знайшов приміщення і відкрив магазин у Львові на вулиці Антоновича. Почав розвивати справу, виникло багато ідей, тому звернувся з документами на отримання ваучера, який мені Львівська міська рада надала, за що я дуже вдячний.
Загалом від моменту подачі документів до моменту отримання ваучера – 10 днів. Це чудово, враховуючи, яка в нас в Україні бюрократична буває тяганина.
Чому зоомагазин? На це дуже сильно вплинуло те, що я побачив на війні. Там дуже багато людей лишали собак. Я раніше ніколи не бачив, як сильно домашні тварини, особливо собаки, реагують на війну і обстріли. Для них це ще важче, ніж для людини. Ми цих собак прихищали, ними опікувалися, ми вивозили їх звідти. Тобто це дуже сильно вплинуло. Ну і ще не варто забувати, що є канотерапія – лікування людей, які отримали поранення в зоні бойових дій, особливо контузію, з допомогою собак. Я, зокрема, отримував такі контузії, і мені мій собака помагає. Тому я вирішив, що цьому треба приділити більше уваги, це дуже актуально, у Львові дуже багато домашніх тварин», – розповів ветеран Назар Олексюк.
Бізнес-ваучер можна використати на придбання обладнання, сировини, матеріалів, комплектовання; оренду приміщення та транспортних засобів, необхідних для реалізації свого бізнес-проєкту; закупівлю ліцензійного програмного забезпечення; навчання та консультації з питань започаткування та ведення бізнесу.
У вересні Львівська міська рада підтримала перші шість бізнес-проєктів ветеранів та їх дружин чи чоловіків. А загалом Львівська міська рада пропонує 12 ваучерів для допомоги підприємцям.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8647 / 1.55MB / SQL:{query_count}