У Львові працює Офіс підтримки родин військових

За понад рік його роботи фахівці опрацювали звернення майже 2 тисяч осіб

Що робити, якщо ваша рідна людина зникла безвісти, потрапила у полон, загинула? Де нашим захисникам і захисницям та їхнім близьким проконсультуватися щодо отримання соціальних виплат? Як отримати адвокатський супровід, психологічну чи іншу підтримку?
Щоб воїни та їхні сім’ї отримували максимум перевіреної інформації в одній локації, уже понад рік на Львівщині працює Офіс підтримки родин військовослужбовців і членів їхніх сімей.
«У ньому безкоштовно послуги надають представники ЗСУ, юристи, психологи, спеціалісти департаменту соціального захисту населення Львівської ОВА, волонтери, з-поміж яких є матері й дружини військових. За цей час фахівці опрацювали звернення близько 2 тисяч людей», – зазначив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.
Представники Офісу регулярно виїжджають у громади області, де разом з колегами з Координаційного центру при Львівській ОВА та правоохоронцями допомагають сім’ям військових вирішити на місці питання, які їх турбують, або отримати перескерування. Від серпня у районах провели 15 таких зустрічей. Участь у них взяли близько 1500 осіб.
«Під час зустрічі з керівницею Офісу підтримки Анною Кузютою та його працівниками, домовилися, що будемо ще частіше організовувати такі виїзди, щоб сім’ї максимально швидко отримували достовірну інформацію. Крім того, уже невдовзі в Офісі запрацює програма стажування для юристів», – наголосив очільник Львівщини.
Офіс підтримки родин військових функціонує з ініціативи Львівської ОВА з червня 2022 року. Його адреса: Львів, вулиця Коперника, 17. Номер телефону гарячої лінії: 068 260 68 15.
Також у Львові на вулиці Коперника, 17 працює Західний регіональний центр Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, куди просять звертатись сім’ї воїнів, які перебувають у полоні або зникли безвісти. Контактний номер: 0800 30 05 41.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8750 / 1.53MB / SQL:{query_count}