Чи зменшить це черги?

«єЧерга» для автобусів: тестування охопить сім пунктів перетину кордону

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури збільшило перелік пунктів пропуску, де тестується послуга «єЧерга» для автобусів. Мовиться про ще п’ять пунктів пропуску у Львівській, Чернівецькій та Закарпатській областях. Загалом тестування охопить вже сім пунктів перетину кордону.
«За три тижні тестування нової послуги для автобусів у Волинській області кордон за записом перетнуло близько однієї тисячі автобусів. У той же час етап тестування дозволяє нам фіксувати пікові години та дні на пункті пропуску, щоб планувати опцію слотування для регулярних та нерегулярних маршрутів. Це означає, що водії надалі зможуть обирати конкретний час для перетину кордону, наприклад, часовий слот із 10 до 12 години дня чи інший», – пояснив заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач.
Окрім пунктів пропуску «Ягодин – Дорогуськ» та «Устилуг – Зосин», тестування поширено на наступні пункти пропуску:
Краківець – Корчова (Львівська область)
Шегині – Медика (Львівська область)
Порубне – Сірет (Чернівецька область)
Мамалига – Крива (Чернівецька область)
Чоп – Захонь (Закарпатська область)
Щоб перетнути кордон дані водія та автобуса мають бути внесені в систему «єЧерга». Для цього варто зареєструватись на сайті «єЧерга» https://echerha.gov.ua та обрати потрібний прикордонний перехід. Мовиться як і про регулярні автобусні маршрути, так і нерегулярні. Таким чином, всі автобуси, що перетинають вказані пункти пропуску, повинні бути зареєстровані в системі.
Проєкт «Електронна черга перетину кордону» реалізується Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України у співпраці з Міністерством цифрової трансформації України, Укртрансбезпека, Державним агентством відновлення та розвитку інфраструктури України, Державною митною службою України та Державною прикордонною службою України за підтримки USAID / UK aid проєкту TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8719 / 1.53MB / SQL:{query_count}