У Львові у ЦНАПі, що на площі Ринок, запрацював «Простір ветерана»

Мовиться про послуги щодо встановлення статусів, видачі/заміни посвідчень, продовження дії документів, призначення грошової допомоги чи компенсації

Завдяки успішній співпраці з Міністерством у справах ветеранів України, у Центрах надання адміністративних послуг Львова запроваджено нові послуги для ветеранів. Зокрема у просторі, який запрацював у ЦНАПі на площі Ринок, поєднали адміністративні послуги та послуги Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій.
Відтак, для інформування і надання кваліфікованих послуг ветеранам, членам їхніх сімей і родинам загиблих захисників і захисниць України, людям з інвалідністю внаслідок війни, стали доступними послуги у ЦНАПі на площі Ринок,1. Це послуги щодо встановлення статусів, видачі/заміни посвідчень, продовження дії документів, призначення грошової допомоги чи компенсації тощо.
А саме:
Видача нового посвідчення учасника бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, учасника війни, члена сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни, члена сім’ї загиблого (померлого) захисника чи захисниці України, постраждалого учасника Революції Гідності замість непридатного/втраченого та у разі зміни персональних даних;
Призначення одноразової грошової допомоги у разі інвалідності волонтера внаслідок поранення (контузії, травми або каліцтва);
Встановлення факту одержання ушкоджень здоров’я від вибухових речовин, боєприпасів і військового озброєння;
Встановлення або позбавлення статусу учасника бойових дій, видача посвідчення;
Призначення одноразової грошової допомоги в разі загибелі (смерті) або інвалідності деяких категорій осіб відповідно до Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”;
Призначення одноразової грошової допомоги членам сім’ї, батькам та утриманцям волонтера, загиблого (померлого) внаслідок поранення;
Надання відомостей з Єдиного державного реєстру ветеранів війни.
«Прагнемо створити таку платформу, на якій всі послуги, як державні, так і місцеві, будуть ефективними, доступними та легкими для отримання. Тому активно залучаємо до співпраці ЦНАПи, де запроваджується сервіс єдиного вікна для ветерана. Наша мета – створити простір для ветерана війни або члена родини загиблого захисника, де все було би в єдиному місці, все максимально оперативно і якісно. Ветеранська політика – це, насамперед, відповідальність держави. Та органи місцевого самоврядування активно долучаються до цієї справи. І ми вже бачимо якісні приклади, які реалізовуються у Львівській територіальній громаді. Цінуємо таку ініціативність і бажання співпрацювати у створенні просторів для ветеранів на базах ЦНАПів міста Львова», – зазначив Руслан Приходько, директор департаменту соціального захисту Міністерства у справах ветеранів України.
«Якщо говорити про організацію надання послуг для ветеранів у Львові, то ми йдемо шляхом максимальної доступності і комплексного підходу. Адміністратор допомагає сформувати пакет документів, який ми відправляємо на Міністерство ветеранів для прийняття рішення. Після отримання результату на певні послуги, не потрібно буде їхати в Київ, а можна все отримати тут, у Львові. Це зручно, це про людяність і доступність», – каже Валентина Бартошик, директорка департаменту адміністративних послуг Львівської міської ради.
Надання послуг розпочали з площі Ринок, де будуть спостерігати і вивчати попит. Далі такі простори запрацюють в кожному районі. Наприклад, на вул. Чупринки, 85 вже восени запрацює Центр, який поєднає в собі весь комплекс послуг для ветеранів: від адміністративних до психологічних чи юридичних, які сьогодні успішно надає Центр надання послуг учасникам бойових дій на вул. Пекарській, 41.
«Ми створюємо такий простір, де працюватимуть кваліфіковані фахівці, які розуміють специфіку роботи з військовими. Тут ми говоримо і про досвід, і про розуміння, і про чіткість у вирішені питань. Для нас важливо, щоб у цьому місці наші захисники і захисниці, а також їх рідні, змогли не лише отримати певний перелік послуг, а й відчути підтримку, побути в товаристві «своїх», і що важливо, спілкуватись як рівний-рівному», – зазначає Світлана Ткачук, директорка Центру надання послуг учасникам бойових дій.
Графік роботи ЦНАП м. Львова, що на площі Ринок, 1: понеділок, вівторок, середа, четвер: 09:00 – 18:00; п’ятниця: 09:00 – 16:00; субота, неділя – вихідний.
Служба підтримки ЦНАП: 093 29 75 795.
Центр надання послуг учасникам бойових дій: м. Львів, вулиця Пекарська, 41. Телефон: 067 962 8325. Графік роботи: понеділок – четвер: 08:00 – 17:00; п’ятниця: 08:00 – 14:00; субота, неділя – вихідний.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9408 / 1.57MB / SQL:{query_count}