На Львівщині триває процес відбору кандидатів на посади помічників ветеранів

Сервісні офіси запрацюють на початку осені

Львівщина, яка стала однією з чотирьох областей України, де в режимі пілотного проєкту Мінветеранів відпрацьовуватиметься механізм сервісної послуги з індивідуального супроводу в межах системи переходу наших Захисників та Захисниць з військової служби до цивільного життя, готується до організації роботи помічників ветеранів.
У Міністерстві у справах ветеранів України повідомили, що відповідні сервісні офіси вже запрацюють на початку осені.
«Тим часом, етап конкурсного відбору бажаючих долучитися до цього експерименту триватиме й надалі. Натепер вже зареєстровано 325 кандидатів на посади помічника ветерана, які, в разі успішного зарахування в «пілот», пройдуть навчання у Центрах ветеранського розвитку, а потім розпочнуть роботу за призначенням. Нагадуємо, що загалом заплановано залучити до проєкту 400 таких фахівців», – поінформували у Мінветеранів.
Загалом цей проєкт розраховано на найближчі півроку. Кандидати на посаду помічника ветерана, якщо вони бажають долучитися до проєкту і відчувають в собі потенціал соціально активної й небайдужої особистості, ще мають час, аби подати заяву в електронній формі на участь у конкурсі винятково через інформаційний портал Е-ветеран.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8265 / 1.52MB / SQL:{query_count}