Вікторія вперше обійняла маму!

Підросла та зміцніла: Вікторія Полюга проходить фізичну реабілітацію у Львівському обласному клінічному перинатальному центрі та продовжує займатися плаванням у басейні з тренеркою

Її щира, гарна і голлівудська усмішка зачаровує всіх без винятку! Вона підросла, змінилася, стала набагато міцнішою та витривалішою. Красуня любить співати і розмальовувати гіпсові фігурки, сама їсти, любить розвивальні книжки, вже вміє рахувати. У дитини після омріяного уколу Zolgensma є прогрес! 29 березня найвідомішій маленькій львів’янці Вікторії Полюзі виповниться три рочки. 
«Цього тижня Вікторія мене вперше за три роки обійняла! Це таке щастя і радість!» – поділилася прекрасною новиною з «Львівською Поштою» мама дівчинки Мар’яна Коцовська. Ось вона – віра та титанічна праця батьків, медиків, тренерів! «Мріємо, щоб Вікторія почала ходити. Ми все робимо задля здійснення цієї мрії», – наголошує мама. 
Як писала «Львівська Пошта», у дитини спінальна м’язова атрофія, і у Сполучених Штатах Америки у січні 2022 року їй вкололи «укол життя» – препарат Zolgensma, на який зібрали 50 мільйонів гривень.
29 березня найвідомішій маленькій львів’янці Вікторії Полюзі виповниться три рочки 
Як і торік, зараз у дівчинки щотижня розписаний графік: вона продовжує займатися фізичною реабілітацією з ерготерапевтом у Львівському обласному клінічному перинатальному центрі, має індивідуальні заняття плавання у басейні з тренеркою. 
Бачимо суттєвий прогрес у здоров’ї, спостерігаємо за розвитком та перемогами Вікторії. Вона щоразу стає міцнішою, витривалішою та кмітливішою
Мама тішиться, що у рідному місті є фахівці, які знайшли підхід до Вікторії, і донечка на всі заняття йде з радістю. Дитина довіряє фахівцям, відчуває щирість і тепло. 
«Що у Львівський обласний клінічний перинатальний центр, що на плавання донечка йде з усмішкою! Прокидаючись вранці, донечка завжди запитує: «Мама, куди ми сьогодні йдемо – до Діанки (Ерготерапевтка в перинатальному центрі.«Львівська Пошта»), чи до Саші (Тренерка з плавання.«Львівська Пошта»)? А ми сьогодні до Саші, то добре. А Діанка нас запише?» Вікторія радіє, як приходить на заняття!» – розповідає «Львівській Пошті» мама Вікторії. Співрозмовниця вкотре наголошує: дуже важливо знайти свою людину, свого лікаря, свого тренера. На щастя, родина Полюг знайшла своїх людей!
Вікторія – дуже старанна дитина! Вона боєць, велика розумничка, творча дитина
«Вікуся змінилася, стала більш серйозною. «Мама, не знімай!» – любить казати наша щебетуха, коли її фотографую чи записую відео. Любить, коли їй читаємо казочку, а потім вона її по-своєму розповідає. Так щебече!» – розповідає мама. 
Вода і плавання – це стихія маленької красуні. Вона як риба у воді. Дуже любить тренування у басейні з тренером. Вікторія двічі на тиждень має заняття з плавання у басейні. Їх тривалість – 30 хвилин. «Тішить, що під час занять з плавання Вікуся менше втомлюється, активніше рухає ніжками, гарно голову тримає у басейні, любить пірнати. Коли пірнає під воду, то в окулярах розплющує очі, бачить предмет, сама хапає руками і підіймається. Як тут не радіти таким успіхам донечки!» – тішиться Мар’яна Коцовська.
Повага мамі, що так наполегливо з донечкою займається, результат є. Респект за її віру у Вікторію і життя! 
Як писала «Львівська Пошта», плаванням Вікторія займається у басейні в «Аквапарку» з тренеркою Олександрою Полянською – вона засновниця школи раннього плавання «Плавунці», тренерка міжнародного класу.
Лише комплексний і командний підхід дає результат, батьки Вікторії свідомі цього
Двічі на тиждень Вікторія разом з мамою їздить на реабілітаційні заняття у Львівський обласний клінічний перинатальний центр, зокрема у відділення медичної реабілітації передчасно народжених та малих дітей. Як писала «Львівська Пошта», нове сучасне інноваційне та затишне відділення запрацювало торік у червні. Відділення очолює професійний педіатр з багаторічним стажем Зоряна Фуртак.
«Реабілітаційні заняття у Львівському обласному клінічному перинатальному центрі з ерготерапевткою пані Діаною щоразу різні. Це різні розвиткові вправи у вигляді гри. Заняття у перинатальному центрі тривають годину. Щоразу у нас нові цікаві завдання, зокрема є вправи, аби донечка вміла тримати рівновагу, є різні вправи для ніг і рук. Скажімо, дитина вчиться правильно брати предмети, кидати м’яча. Дуже задоволені цими заняттями! Вікторії все подобається. Тішимося, що обрали Львівський перинатальний центр, що тут надають якісну та фахову допомогу. На заняття до нас приходить завідувачка відділення медичної реабілітації передчасно народжених та малих дітей Зоряна Фуртак – Вікуся дуже її любить! Зоряна Миколаївна – наш ангел-охоронець! Дякуємо пані Зоряні за допомогу, підтримку та поради», – каже Мар’яна Коцовська. 
«З початку занять у нас – з червня 2022-го – бачимо суттєвий прогрес у здоров’ї, спостерігаємо за розвитком та перемогами Вікторії. Вона щоразу стає міцнішою, витривалішою та кмітливішою. У дівчинки більший м’язовий тонус, вона має більшу опору тіла, гарно тримає спину, у неї працює дрібна моторика рук, гарно бере в руки іграшки. Вона дуже старанна дитина! Це важка праця для неї, але Вікторія є боєць, велика розумничка, творча дитина. Повага мамі, що так наполегливо з донечкою займається, результат є. Респект за її віру у Вікторію і життя! Лише комплексний і командний підхід дає результат, батьки Вікторії свідомі цього. Загалом для нас, медиків, це велика відповідальність працювати з Вікторією», – зазначає «Львівській Пошті» Зоряна Фуртак, завідувачка відділення медичної реабілітації передчасно народжених та малих дітей Львівського обласного клінічного перинатального центру. Й додає: «Дуже тішимося, що Вікторія з такою радістю приходить до нас на заняття, так гарно виконує всі завдання і усміхнена йде додому. Дитина має велику силу волі та тішиться маленьким своїм перемогам! Вона знає всі кольори, знає всіх тварин, дитина гарно розвивається».


Як зазначала виданню керівниця Львівського обласного клінічного перинатального центру Марія Малачинська, метою роботи відділення медичної реабілітації передчасно народжених та малих дітей є раннє виявлення патології розвитку і своєчасне надання допомоги, а саме сприяння гармонійному розвитку дитини та мінімізація виникнення ускладнень. У відділенні послуги з медичної реабілітації отримують діти, які народилася передчасно і з малою масою тіла (від 500 грамів), народжені з вродженою патологією, які мають затримку темпів розвитку. 
Відділення медичної реабілітації передчасно народжених та малих дітей – це мультидисциплінарна команда фахівців з ранньої діагностики і терапевтичного супроводу. Це педіатр, дитячий невролог, лікар з фізичної та реабілітаційної медицини, фізичний терапевт, ерготерапевт, психолог, хірург, окуліст, лікар УЗД, сурдолог, логопед. 
У складі відділення є катамнестичний кабінет, кабінет вакцинації, зали фізичної терапії, сенсорна кімната. Спектр медичних послуг: соматичний моніторинг, вакцинація згідно з календарем щеплень, враховуючи індивідуальні особливості дитини, оцінка розвитку дитини за стандартизованими міжнародними шкалами, УЗД кульшових суглобів, черевної порожнини, нейросонографія, ЕХО серця, діагностика слуху та зору, медичний супровід супутніх станів (епілепсія, моторні порушення), фізична терапія, заняття з ерготерапевтом, діагностика і корекція сенсорних порушень, заняття з терапевтом мовлення, заняття з поведінковим терапевтом. Попередній запис за телефоном:
(068) 292-95-79.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9101 / 1.62MB / SQL:{query_count}