Superhumans Center: відкриття першої черги 3 квітня

У клініці надаватимуть безоплатні послуги з протезування, фізичної та психологічної реабілітації

На Львівщині 3 квітня відкриють першу чергу клініки Superhumans Center. Якісне протезування, реконструктивна хірургія, психологічна підтримка та реабілітація – уже цієї весни все це безплатно буде доступним для воїнів і цивільних українців, які постраждали внаслідок війни. 
У клініці працюватиме виробництво протезів та реабілітаційний водний центр
На базі одного з медичних закладів у Львівській області створюють сучасну спеціалізовану клініку Superhumans Center, яку фінансують донори та партнери. У клініці працюватиме виробництво протезів та реабілітаційний водний центр, застосовуватимуть передові медичні технології. 
«На Львівщині розвиваємо центр Superhumans Center – це спеціалізована клініка для протезування, здійснення операцій з реконструкції понівечених частин тіла, а також лікування посттравматичного стресового розладу. Цей медичний заклад має повністю відновлювати українців після пережитого на війні. Медичні сервіси, які надаватиме Superhumans Center, будуть безоплатними і для військових, і для цивільних. Головний акцент тут буде на інноваційність, сучасність та комфорт», – зазначав в інтерв’ю «Львівській Пошті» керівник Львівської ОВА Максим Козицький.

«3 квітня – день, коли ми нарешті зможемо сказати: «Так, ми це зробили». В цей день команда проєкту побачить результати своєї плідної праці, суперлюди отримають доступ до найкращих у світі практик протезування кінцівок, психологічної та фізичної реабілітації. Ми будуємо не просто медичний заклад, наша мета – комплексна екосистема, у якій пацієнт не блукає від закладу до закладу у пошуках відповідей, а має єдине вікно найкращих рішень, – акцентує команда Superhumans Center. – Ми старанно збирали кращу експертизу у всьому світі для того, щоб надати нашим superhumans необхідну допомогу та можливості для подальшого активного життя. Адже нам важливо, щоб люди, які пройшли крізь страшні травми війни, почувалися гідно, впевнено та пам’ятали, що про них є кому подбати».
Медичні сервіси, які надаватиме Superhumans Center, будуть безоплатними і для військових, і для цивільних
Зі слів ініціатора проєкту Андрія Ставніцера, для пацієнтів працюватиме унікальний басейн, вони зможуть фізично відновитись на спеціалізованих тренажерах. «У центрі надаватимуть безплатні послуги з протезування, реконструкції, а також працюватимуть з людьми, які мають ПТСР. Нашим завданням є зробити все, щоб воїни, які захищають нас від ворога, знали, що їх чекають вдома, а також що вони отримають усю необхідну підтримку та лікування, зокрема з протезуванням та психологічним відновленням. Наша команда збирає найкращі світові технології для того, щоб Superhumans Center у Львівській області став найкращим зразком у своєму роді», – сказав Андрій Ставніцер.
Як зазначає керівник Львівської ОВА, на найвищому рівні лікування та реабілітацію надаватимуть українські медики, яких консультуватимуть провідні експерти зі США та Європи. «Це також дасть змогу нашим лікарям отримати досвід у використанні сучасних технологій та підходів до лікування. Ба більше, мовиться не лише про надання медичних послуг, але й про те, аби цей центр у майбутньому став освітнім тренінговим центром для медиків з України та світу», – каже Максим Козицький.
Головний акцент тут буде на інноваційність, сучасність та комфорт
Нагадаємо, що Центр реабілітації та протезування у Львові ще до відкриття розпочав працювати з майбутніми пацієнтами – заповнюйте анкету. Щоб передати спеціалістам Superhumans свої документи та розпочати підготовку до ймовірного лікування у центрі, потрібно заповнити анкету за посиланням: https://www.superhumans.com/patients. Команда центру зв’яжеться з автором анкети та розпочне необхідний діалог.
Водночас 30-річний Андрій Гідзун та 24-річний Віталій Іващук – перші українські воїни, яким вже встановили надсучасні біонічні протези верхніх кінцівок Hero Arms від провідного британського виробника Open Bionics. Це стало можливим завдяки стратегічному партнерству між Mastercard та Superhumans Center. 
Віталій Іващук втратив руку після мінометного обстрілу у червні 2022 року і весь час мріяв повернутися на фронт. Наразі він вже спакував усю амуніцію та не може дочекатися моменту, коли зможе знову доєднатися до своїх побратимів.
Андрій Гідзун втратив руку майже рік тому, у квітні 2022. Він каже, важко було примиритись з думкою, що після травми він навряд чи зможе повернутися до свого звичного життя – хлопець працював на шахті. Він знову отримав можливість використовувати обидві руки, і далі зможе обирати роботу собі до душі.
Центр реабілітації та протезування у Львові ще до відкриття розпочав працювати з майбутніми пацієнтами – заповнюйте анкету
Як писала «Львівська Пошта», серед амбасадорів Superhumans Center є Лієв Шрайбер, Стінг, Труді Стайлер, Джін Ольвенг, Мік Ебелінг. До української наглядової ради увійшли перша леді України Олена Зеленська та міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8822 / 1.58MB / SQL:{query_count}