Четвертий в Україні

У Львові відкриють Західний регіональний центр Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими – його очолить Анна Кузюта

У регіональному центрі надаватимуть усі необхідні послуги, щоб допомогти родинам наших захисників та захисниць, які потрапили в полон чи зникли безвісти. Це буде четвертий такий центр в Україні. У громадській приймальні консультуватимуть щодо юридичних та процедурних питань, державних соціальних зобов'язань, які гарантують, коли воїн потрапляє у полон. Про це повідомив керівник Львівщини Максим Козицький.
«Щодня контактуватимуть із людьми, чиї рідні перебувають в полоні чи зникли безвісти. Це ефективний механізм роботи, адже Координаційному штабу уже вдалось повернути додому близько 2 тисяч полонених жителів України», – зазначив голова Львівської ОВА. – Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими – це єдиний уповноважений орган в Україні, який займається питаннями військовополонених».
Як писала «Львівська Пошта», з червня 2022 року у Львові на вул. Коперника, 17 працює Офіс підтримки родин військовослужбовців. Його створили на підставі наказу голови Львівської ОВА Максима Козицького. Офіс є консультативно-дорадчим органом при адміністрації та взаємодіє також з територіальними центрами комплектування і соціальної підтримки, військовими формуваннями, правоохоронними органами, територіальними органами Пенсійного фонду України, органами місцевого самоврядування та соціального захисту населення у Львівській області.

Фахівці Офісу підтримки проводять первинну консультацію, щоб визначити, як саме людині можна допомогти, формують пакет документів та передають їх у відповідні органи для розв’язання проблеми. Тут надають також допомогу близьким та родинам військовослужбовців, які хочуть отримати соціальні виплати чи знайти своїх рідних у реєстрах зниклих безвісти чи полонених.
Сюди по допомогу можуть звертатись військовослужбовці, добровольці, резервісти, ветерани війни та члени їхніх сімей.
Як інформує пресслужба Львівської ОВА, регіональний центр у Львові очолить Анна Кузюта – керівниця Офісу підтримки військовослужбовців та членів їхніх сімей.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8494 / 1.54MB / SQL:{query_count}