У Самборі запрацює філія військового вишу

Філія стане структурним підрозділом Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного

Меморандум про гарантії та взаєморозуміння щодо функціонування вищої школи професійної підготовки військових кадрів підписали 7 березня. Сторони Меморандуму – Львівська ОВА, Самбірська міська рада та Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. 
«Це буде ще один важливий вклад нашої області у забезпечення потреб держави в безпеці та обороні. Вмотивовані хлопці й дівчата ставатимуть тут надійними та професійними військовими, перейматимуть досвід від провідних українських спеціалістів та іноземних фахівців. У цьому навчальному закладі поєднуватимуть традиції класичної європейської та національної військових шкіл», – зазначив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.
Самбірська міська рада зобов’язалася відповідно до меморандуму безоплатно передати з комунальної власності Самбірської територіальної громади до державної власності нежитлову будівлю з належними до неї господарськими будівлями для розміщення філії Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, інформує пресслужба ЛОВА.
Зі свого боку академія взяла на себе зобов’язання провести ремонт будівлі, а також зберегти при проведенні ремонтних робіт зовнішній вигляд фасаду основної будівлі і її елементів для забезпечення архітектурно-естетичного вигляду та збереження автентичності історико-архітектурного надбання.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8587 / 1.53MB / SQL:{query_count}