Пишіть і подавайтеся на конкурс!

У Львові обиратимуть найкращий літературний твір на військову тематику: переможець отримає 100 тисяч гривень

Премію Львова – Міста літератури ЮНЕСКО актуалізували до умов війни. Окрім традиційного переможця, цьогоріч додатково обиратимуть найкращий твір, який буде рефлексією автора на тему війни. А також премію цього року профінансує естонське місто Тарту. Рішення про відповідні зміни сьогодні прийняли на засіданні виконкому Львівської міської ради.
Премія Львова – Міста літератури ЮНЕСКО – найбільша літературна премія, яка присуджується міською владою в Україні. Премію засновано для вшанування і надання суспільного резонансу творам сучасної літератури, які артикулюють цінності і обов’язки активної людяності, втілюють відповідальну свободу слова та самовираження, підтримують міжкультурну комунікацію і будують мости порозуміння у цивілізованому світі, поглиблюють глобальне знання і розуміння України.
Переможець Премії Львова – Міста літератури ЮНЕСКО традиційно отримає 150 тисяч гривень. Окрім того, переможець нової номінації, пов'язаної з темою війни, отримає 100 тисяч гривень. Оголошення переможців конкурсу у 2023-ому заплановане на травень.
«Цю премію будемо надавати вже вп’яте. Зважаючи на війну, передбачаємо ще одну номінацію за твір, який може бути опублікований на веб-ресурсах або в соціальних мережах і є рефлексією на тему війни. Також попередні 4 роки премія завжди фінансувалась з міського бюджету, проте цьогорічна премія буде повністю фінансуватись за кошти міста-партнера Львова м. Тарту (Естонія). Вони вже надали для цього 20 тисяч євро», – зазначила Наталія Бунда, керівниця департаменту розвитку Львова.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8312 / 1.53MB / SQL:{query_count}