Волонтери, дякуємо за працю та добрі серця!

У Львові влада міста та області нагородила волонтерів

Цього тижня, з нагоди Міжнародного дня волонтера, у Львові нагороджували волонтерів за щоденну роботу, активну громадянську позицію та особистий внесок у розвиток волонтерського руху. Міський голова Львова Андрій Садовий відзнаки Міністерства оборони України вручив волонтерам у своєму кабінеті, а очільник Львівщини Максим Козицький та голова Львівської облради Ірина Гримак вітали та нагороджували в обласній філармонії.

Зокрема, за свідому громадянську позицію, активну волонтерську діяльність на благо держави відзнаку – нагрудний знак «Знак пошани» – отримали: Наталія Шелестак – співзасновниця БО «Центр волонтерства та захисту», депутатка Львівської міськради, Юлія Стефанюк – керівниця місії «World Central Kitchen» в Україні, та Денис Ринський – координатор волонтерського штабу на Головному залізничному вокзалі Львова. Медаллю «За сприяння Збройним Силам України» нагородили Сергія Канюку – волонтера, керівника БФ «Там, де живе надія»; Андрія Салюка – громадського діяча, керівника БО «Львівський лицар», та Меланію-Марію Подоляк – громадську діячку, волонтерку, координаторку БО «Благодійний фонд Сергія Притули» у Львові.
«Маємо честь відзначити волонтерів, які чи не найбільше долучалися, долучаються і будуть долучатися до допомоги Збройним Силам та українцям, які цього потребують. Львів дійсно показав унікальний приклад. До речі, місто претендує на статус волонтерської столиці Європи. Церемонія визначення відбудеться в Гданську за декілька днів. Особлива подяка Міністру оборони, що він підтримав наше подання і сьогодні ми маємо честь виконати офіційну процедуру нагородження», – зазначив міський голова Львова.

«Ми дякуємо тим, хто, забувши про відпочинок і сон, допомагає у цей непростий час цивільним та військовим, тим, хто може дістати що завгодно та доставити у найбільш віддалені куточки України. У часи війни волонтерство стало для багатьох способом життя: запропонувавши раз свою допомогу, дуже важко перестати це робити й надалі. Саме завдяки вам, вашій активній громадянській позиції, невтомній праці та вірі ми ще дужче гуртуємось заради спільної перемоги!», – наголосив очільник Львівщини.
Серед нагороджених: Юрій Федечко, голова Благодійного фонду «Із янголом на плечі», Любомир Босаневич, волонтер благодійної організації «Центр волонтерства та захисту»; Юрій Візняк, гендиректор Палацу мистецтв- керівник Гуманітарного штабу; волонтерка Ольга Тесляк; Володимир Баб’як, Юрій Добуш, Оксана Медвідь – волонтери «Народної самооборони Львівщини» та інші.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8438 / 1.55MB / SQL:{query_count}