«Дім Франка» запрошує

У п’ятницю, 25 листопада, у музеї відбудеться виставка витинанок Марії Гупало «Україна в огні»

Виставка витинанок української художниці Марії Гупало присвячена подіям повномасштабного російського вторгнення в Україну. Художниця розмірковує про досвід своїх співвітчизників під час важких боїв: молодих матерів, які народжують та доглядають за своїми немовлятами під час обстрілів, українських військових, які допомагають мирним жителям евакуюватися з Ірпеня, страждання зґвалтованих жінок та російські акти геноциду в окупованій Бучі. Мужність і надія, незважаючи на, здавалося б, безвихідну ситуацію. Історія героїчних захисників металургійного комбінату «Азовсталь» в блокадному Маріуполі та жахливий злочин проти військовополонених в Оленівці. Страшні відкриття у деокупованих містах і селах Харківщини.
Виставка організована з метою інформування та занурення глядачів у повсякденні переживання українців в час агресії. Військове мистецтво є терапевтичним інструментом і способом передачі пережитого досвіду.
Художниця також прагне поділитися своїми філософськими ідеями про війну та людство, а також показати традиційну українську техніку мистецтва в сучасній перспективі. Початок – 16.00.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8549 / 1.52MB / SQL:{query_count}