Навесні милуватимемося красою тюльпанів

До міста Лева з Нідерландів привезуть 60 тисяч тюльпанів для посадки

З Нідерландів до Львова прямує 60 тисяч цибулин різних сортових тюльпанів, більшість з яких стануть окрасою центральної частини міста, повідомила керівниця управління екології та природних ресурсів міськради Олександра Сладкова.
Такий подарунок Львову надав голландський підприємець, за сприяння почесного консула України в Королівстві Нідерланди Еміля Бернару де Севрен Жакет та за посередництва бізнес-омбудсмена Львова Сергія Кіраля.
«Я би також хотів подякувати нашому представнику України при Європейському Союзі Всеволоду Ченцову, адже завдяки йому нам вдалось налагодити контакти. Ще будучи послом України в Нідерландах він налагодив стосунки з одним із почесних консулів. Це голландець, підприємець, який вже робив подібний проєкт в Києві до війни. Цього разу запропонували зробити такий проєкт у Львові як жест підтримки України та українських міст», – розповів Сергій Кіраль.
Зі слів Олександри Сладкової, садити планують довкола старого міста з особливою увагою до Львівської опери та проспекту Свободи (сорти такі як на фото). А також в кількох парках і районах міста. Зокрема 5 тисяч тюльпанів висадять у парку ім. І. Франка.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9312 / 1.53MB / SQL:{query_count}