Зберегти культурну спадщину

Львівщина передасть для музеїв з інших областей пакувальні матеріали та протипожежні засоби від партнерів з-за кордону

Близько 7 тонн пакувальних матеріалів та обладнання отримають музеї України від Об`єднання музеїв Швейцарії, також передадуть засоби протипожежного захисту. З відповідною ініціативою виступили депутати Львівської обласної ради в тісній співпраці з Історико-краєзнавчим  музеєм та Західноукраїнською спілкою музеїв. 
Як зазначив голова комісії з питань культури, інформаційної  політики та промоції Святослав Шеремета, ці засоби допоможуть зберегти експонати під час можливих надзвичайних ситуацій та при транспортуванні культурного надбання, зокрема з небезпечних регіонів. «Зараз у  час війни країні дуже важко знайти кошти на такі потреби, тому ми дуже вдячні нашим закордонним партнерам з Швейцарії, які відгукнулися на таку ініціативу. Важливо, за жодних обставин не забувати про культуру. Наші воїни на передовій захищають нашу землю, захищаючи в тому числі й українську культуру», - наголосив Святослав Шеремета.
Директор Історико-краєзнавчого музею Ігор Тимець розповів, що це не остання допомога з- за кордону, це перший такий транш. «Ми очікуємо також допомогу від музею з Німеччини. Привезені пакувальні матеріли будуть розподілені між 20 музеями України, зокрема в Одесі, Полтаві, Львові, Тернополі, Харкові. Це дуже якісні та вкрай необхідні  речі для збереження нашої культурної спадщини», - зазначив Ігор Тимець.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8054 / 1.53MB / SQL:{query_count}