21 сучасний наркозно-дихальний апарат для пацієнтів

Медичну апаратуру з Німеччини привезли в Україну волонтери Народної Самооборони Львівщини

Завдяки благодійникам з Німеччини 15 регіонів України отримають цінне медичне обладнання. 21 сучасний наркозно-дихальний апарат прибув в Україну. Цінність наркозно-дихальних апаратів в тому, що вони дають змогу провести якісний та контрольований процес наркозу, підтримки дихальних функцій та моніторинг загального стану пацієнта під час оперативного втручання. Ринкова вартість усього вантажу: наркозно-дихальних апаратів з газовими аналізаторами та розхідниками можна оцінити у майже 2 млн євро.

«Ми отримали ці апарати, і це стало можливим завдяки сприянню українського лікаря, який працює в німецькій університетській клініці міста Любек, землі Шлезвіг-Гольштейн, – Григорію Лапшину. Це вже не перша наша співпраця, за що ми дуже вдячні. Такі апарати врятують тисячі життів, це високий рівень медицини і це надважливо в теперішній ситуації, коли триває війна. За доставлення вантажу ми вдячні нашим партнерам з Центру Волонтерства та Захисту, це дуже потрібна підтримка», – каже керівник Народної Самооборони Львівщини, голова комісії охорони здоров’я і соціального захисту Львівської міської ради Валерій Веремчук.
Скерують апарати у 15 регіонів України: Новоград-Волинський, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Миколаїв, Черкаси, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Київ, Суми, Івано-Франківськ, Луцьк, Львів, Житомир.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8188 / 1.53MB / SQL:{query_count}