Рефлексії української молоді на тему війни

Галерея ХотАртХол запрошує на відкриття фотовиставки «Бути зараз» студентів Центру візуальної освіти

Галерея ХотАртХол розпочинає виставковий проєкт “Україна після 24.02”. Проєкт передбачає серію виставок, які висвітлюють події, стани, зміни людей та навколишнього простору від початку повномасштабного вторгнення в Україну. 13 травня о 18:00 у галереї "ХотАртХол" Палацу Хоткевича відбудеться відкриття фотовиставки "Бути зараз" студентів Центру візуальної освіти. "Бути зараз" – це рефлексії української молоді на тему війни.
Коли мине війна, настане відчуття, ніби її ніколи не було. Вона залишиться в книжках для наступних поколінь, але ми будемо жити з нею усі наступні роки. Вона змінила кожного з нас і змінює щодня. Розуміння, що ти не один, допомагає справлятися із цими змінами і взяти з них найкраще.
Учасники колективного фотощоденнику від Центру візуальної освіти в реальному часі фіксують та осмислюють свою буденність, створюючи нову візуальну мову, яку зараз розуміє кожен українець.
Вхід вільний за наявності посвідчення особи. Виставка триватиме до 27 травня. Посилання на подію у Facebook: https://fb.me/e/f2cOCxGgl
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8377 / 1.52MB / SQL:{query_count}