Нарешті повернулися до ремонту

На вулиці Шевченка відновили ІІІ етап реконструкції

У Львові цього тижня підрядна організація ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» відновила роботи в межах ІІІ етапу реконструкції вул. Шевченка. Ремонт проводять на ділянці від вул. Залізничної до вул. Єрошенка та вул. Юнаківа.
«Через введення воєнного стану в Україні всі підрядники призупинили виконання будівельних робіт, реконструкцій, капремонтів, які мали тривати, розпочатися чи завершитися на різних вулицях Львова. У такий складний для всіх нас час, незважаючи на воєнний стан, ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» робить все можливе і неможливе для нашого міста, тож відновила роботи на вул. Шевченка. Найближчим часом тут проводитимуть: замощення трамвайних колій, закладання основи під велодоріжки, облаштування тротуарів та інший благоустрій території. Крок за кроком рухаємося далі, працюючи над розвитком вулично-дорожньої інфраструктури Львова», – кажуть у ЛКП «Львівавтодор».
1 червня 2021 р. розпочався ІІІ етап реконструкції вул. Шевченка – на ділянці від вул. Ярослава Мудрого до вул. Залізничної. Проєктом передбачені: реконструкція інженерних мереж, влаштування проїзної частини, трамвайних колій, велосмуг, кишень для машин швидкої, аварійних служб та тимчасової стоянки машин мешканців, облаштування тротуарів і пішохідних зон (із забезпеченням комфортних умов для маломобільних груп населення), контактної мережі трамвая і вуличного освітлення, благоустрій вуличного простору.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8468 / 1.53MB / SQL:{query_count}