Два хаби для Львівщини

Робоча група визначила основні пріоритети післявоєнної відбудови економіки області

У післявоєнний період на території Львівщини необхідно сформувати транспортно-логістичний та інноваційно-технологічний хаби, а також визначити території перспективного розвитку. Про це мовилося під час засідання робочої групи соціально-економічного напрямку з підготовки Стратегії адаптації базових галузей економіки Львівщини до умов воєнного стану та соціально-економічного розвитку області у післявоєнний період, інформує пресслужба Львівської облради.
За словами голови комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Володимира Квурта, робоча група виходить на етап підготовки остаточної версії концепції змін до Стратегії розвитку Львівщини.
«Бюджетна комісія спільно з комісією з питань діяльності агропромислового комплексу, підприємництва та інновацій окреслила три основні складові майбутнього документа. Це – розбудова у післявоєнний період на території Львівщини двох хабів: транспортно-логістичного та інноваційно-технологічного. А також формування пакету територій перспективного розвитку. Безперечно, ці складові потребують подальших напрацювань, які, ми переконані, забезпечать позитивний ефект для поступу Львівщини і України», – наголосив Володимир Квурт.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8441 / 1.52MB / SQL:{query_count}