Прихисток на Львівщині

У нашій області офіційно зареєструвалися 190 тисяч тимчасово переселених українців, в тому числі 62 тисячі дітей

На Львівщині за час війни вдалося розселити близько 300 тисяч внутрішньо переміщених осіб. Загалом на території області перебуває від 400 до 450 тисяч українців, які переїхали з небезпечних територій. Про це розповів голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький. 
За його словами, впродовж трьох тижнів триває реєстрація внутрішньо переселених осіб. На сьогодні офіційно зареєстровано в області уже 190 тисяч, в тому числі 62 тисячі – це діти. 
«Уряд України зараз працює над тим, щоб вишукати можливість викуповувати у забудовників квартири  для переселенців.  На цей час зібрана  база по Львівській області, а це 1221 квартира, яку можна запропонувати для викупу. Зі свого боку, обласна військова адміністрація нарахувала в області 156 об’єктів незавершеного будівництва – це гуртожитки, санаторії, коледжі, які теоретично можна використати для поселення людей, якщо їх добудувати. Вартість такої добудови становить  близько 1,8 млрд грн. Це дасть змогу розмістити на постійно 15 тисяч українців», – повідомив Максим Козицький.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8444 / 1.52MB / SQL:{query_count}