Звертайтеся – проконсультують

У ЦНАП Львова можна отримати консультацію щодо онлайн-послуг порталу ДІЯ

У територіальних підрозділах Центру надання адміністративних послуг Львова можна отримати консультацію щодо послуг та роботи із застосунком порталу ДІЯ.
«Адміністратори ЦНАП м. Львова надають консультацію та проводять навчання для тих громадян, які ще не спробували сучасний державний онлайн сервіс, а також кваліфіковану підтримку з питань, що стосуються отримання необхідних послуг у ДІЇ. У разі відсутності у клієнта смартфону, комп’ютера чи інтернету - у приміщеннях ЦНАП розташовані комп’ютери вільного доступу, де з легкістю, самостійно чи з допомогою адміністратора, можна отримати необхідну послугу онлайн», – повідомили в департаменті адміністративних послуг мерії.
Серед послуг доступні:
Отримання статусу внутрішньо переміщеної особи і допомоги для них;
Отримання Covid – сертифікату;
Реєстрація/припинення фізичної особи-підприємця (ФОП);
Подача повідомлення щодо пошкодження або знищення своєї нерухомості внаслідок військової агресії російської федерації.
Реєстрація на урядовому порталі «Прихисток» та ін.
Важливо, що частина послуг доступна для замовлення лише через застосунок ДІЯ на смартфоні.
Скористатись послугами на порталі можна після авторизації, яку можна здійснити через bankID (необхідно внести логін та пароль від інтернет-банкінгу), ДІЯ.Підпис або за допомогою особистого електронного ключа.
Консультації надають у порядку живої черги. У приміщенні ЦНАП необхідно у терміналі електронної системи керування чергою взяти талон та очікувати своєї черги обслуговування.
Графік роботи ЦНАП незмінний: пн – чт: 09.00 – 18.00; пт: 09.00 – 16.00.
Попередньо записатися на візит можна за тел. 38 (032) 297 57 95, або ж на сайті за посиланням: https://city-adm.lviv.ua/services/preregistration.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8780 / 1.53MB / SQL:{query_count}