Аби був зв’язок із рідними

Вже понад 200 укриттів у Львові обладнано інтернетом

Від початку війни «Домашній інтернет» від Київстар з’явився в 211 укриттях Львова. Компанія продовжує приймати заявки на подальші підключення. Для того, щоб підключили WI-FI у вашому укритті, потрібно звернутись із запитом на електронну адресу wifi@kyivstar.net, вказавши свої контакти та адресу підключення. Технічний спеціаліст надасть оперативний зворотний зв'язок щодо можливості підключення та необхідний час для виконання запиту. Послуга надається безкоштовно.
Загалом Київстар підключив понад 700 бомбосховищ та укриттів у 38 містах України та готовий надавати послугу в кожному зі 124 населених пунктів, де є мережа «Домашній інтернет».
«Кожен із нас зараз робить свій внесок у наближення перемоги в цій війні, і наше головне завдання зараз – це забезпечувати громадян зв’язком – мобільним та фіксованим. Тому ми одразу запропонували свою допомогу в забезпеченні інтернетом бомбосховищ та підтримуємо наших колег-провайдерів, які також активно реалізовують цю ініціативу», – каже керівник департаменту фіксованого зв’язку Київстар Сергій Сухорук.
«Сигнали повітряної тривоги та перебування в укриттях, на превеликий жаль, стало нашою новою реальністю. У цей час як ніколи важливо залишатись на зв’язку зі своїми рідними та мати доступ до інформації. Ми вдячні компанії «Київстар» за виявлену ініціативу щодо забезпечення інтернету в укриттях Львова, а також закликаємо всіх провайдерів долучитись до цієї ініціативи», – зазначила начальник управління інформаційних технологій Львівської міської ради Олена Гунько.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8101 / 1.53MB / SQL:{query_count}