Внутрішньо переміщених осіб запрошують до участі у програмі з розвитку власної справи

Тренінги відбудуться у Львові, Дрогобичі, Золочеві, Стрию та Червонограді


Внутрішньо переміщених українців, які хотіли б відновити або започаткувати підприємницьку діяльність на Львівщині, запрошують на серію триденних тренінгів. Відбуватимуться вони у 5 містах області: Дрогобичі, Золочеві, Львові, Стрию та Червонограді.
Організатори навчань Асоціації місцевих рад «Ради Львівщини» та «АйКю Холдинг», за підтримки Львівської обласної ради та Львівської обласної військової адміністрації запрошують учасників реєструватися відповідно до локації, що знаходиться до них найближче. 
«Ми розпочинаємо перший етап проєкту, що передбачає проведення низки тренінгів, на яких експерти компанії «АйКю Холдинг» з учасниками розглядатимуть актуальні бізнес-ідеї та опрацьовуватимуть бізнес-плани, щоб особливо в умовах воєнного стану мати власну справу та отримувати дохід», - говорить виконавчий директор Асоціації «Ради Львівщини» Андрій Якимів.
Під час навчань учасникам допоможуть написати бізнес-план та опрацювати робочі питання, пов'язані з операційною діяльністю і впровадженням бізнес-ідей на практиці.
Серія тренінгів стартує 14 квітня і триватиме до 7 травня. Участь у програмі безоплатна для 100 осіб (по 20 в кожному місті). Слухачів запрошують реєструватися ТУТ або за QR кодом, розміщеним на інфографіці.
До потенційних учасників є низка вимог: вони повинні мати статус внутрішньо переміщеної особи, нехай навіть неофіційний. Тобто прописка має підтверджувати, що підприємець приїхав з регіону, де нині відбуваються бойові дії (Донецька, Житомирська, Запорізька, Київська, Луганська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Херсонська, Чернігівська області). 
Створені на тренінгах бізнес-плани змагатимуться у конкурсі мікрогрантів для відновлення (започаткування) власної справи. Переможці, окрім менторського супроводу, отримають гроші на закупівлю обладнання для ведення підприємницької діяльності (не на заробітну плату чи податки).
Завдання проєкту - допомогти самоорганізуватися, влаштувати самозайнятість, відновити підприємницьку діяльність для тих, хто змушений був покинути дім і тимчасово переселитися на Львівщину. Це дасть можливість не лише заробляти на життя, а мати перспективу розвитку і подальшого добробуту.
За словами Андрія Якиміва, вітатимуться ініціативи щодо створення робочих місць, бо це надходження до бюджету і відповідно відновлення економіки країни в цілому.

АйКю Холдинг має досвід роботи зі східними областями останні 8 років. Протягом 2015-2021 років компанія успішно реалізувала більше 500 тренінгів на Сході країни. Співпрацювали зі Світовим банком, з ПРООН в Україні (UNDP), з Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), Проєктом міжнародної технічної допомоги «Програма підтримки аграрного і сільського розвитку в Україні» (ARDS), Кімонікс Інтернешнл Інк. (Chemonics International Inc.), Менеджмент Сістемс Інтернешнл (MSI).
Наразі програма фінансується за рахунок компанії «АйКю Холдинг» та за підтримки Асоціації «Ради Львівщини», Львівської обласної ради та Львівської обласної військової адміністрації. Однак організатори розраховують на підтримку бізнесу та запрошують приєднуватися міжнародні донорські організації.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8092 / 1.55MB / SQL:{query_count}