Як продовжити термін дії закордонного паспорта?

Пояснення від Міграційної служби Львівської області

У випадку, якщо термін паспорта закінчився, а вам терміново необхідно виїхати за кордон – можете звернутися у підрозділи Головного управління Державної Міграційна служба Львівської області, де працівники продовжать строк дії закордонного паспорта.
Варто пам’ятати, що продовжити термін паспорта можна тільки на наступний день після закінчення такого терміну. Тобто, якщо термін закордонного паспорта закінчується 17.04.2022 р., то продовження можна здійснити 18.04.2022 р.
Повноваження дозволяють продовжити паспортні документи лише на 5 років із дати завершення документу. Документи термін дії яких закінчився до квітня 2017 року продовженню не підлягають. До прикладу, паспортний документ закінчився 10 жовтня 2017 року. Продовження здійснюється до 10 жовтня 2022 року.
Що необхідно мати, щоб продовжити термін закордонного паспорта для повнолітньої особи:
паспорт громадянина України для виїзду за кордон;
паспорт громадянина України для додаткової ідентифікації. 
Для дітей:
закордонний паспорт дитини;
паспорт громадянина України одного із батьків/законного представника. Якщо один із батьків іноземець – довідку про реєстрацію громадянином України;
свідоцтво про народження дитини.
Процедура продовження терміну паспорта триває від 1 робочого дня (все залежить від завантаженості працівників). Послуга безоплатна та без попереднього запису в електронну чергу (виключно жива черга).
Звернутися можна у Львівське міське управління та у відділ ідентифікації, паспортизації та реєстрації ЛМУ. Графік роботи: з понеділка до п’ятницю з 09.00 до 16.00.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8501 / 1.53MB / SQL:{query_count}