Як працюють Центри надання адміністративних послуг Львова і які є зміни

У Львівській громаді зараз послуги надають 10 ЦНАП

Війна в країні змусила обмежити доступ до інформаційних ресурсів державних органів, тому значна частина послуг була призупинена. Але вже зараз суб’єкти надання послуг перелаштували роботу і працюють, розглядають документи, приймають рішення та надають послуги, як це вимагають сьогоднішні умови, інформують у департаменті адміністративних послуг Львівської міськради. 
З цього тижня ще три Центри надання адміністративних послуг відновили прийом громадян. Це офіси у Брюховичах, Рудне та Дублянах. Загалом у Львівській громаді вже працюють 10 ЦНАП.
Графік роботи ЦНАП: понеділок-четвер: 09.00 – 18.00; п’ятниця: 09.00 – 16.00.
Попередньо записатися на візит можна за тел. 38 (032) 297 57 95, або ж на сайті за посиланням: https://city-adm.lviv.ua/services/preregistration.
Усі послуги, які зараз надають у Центрах надання адміністративних послуг, будуть доступні у цих населених пунктах.
Також у Брюховичах та Дублянах відновив прийом працівник Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області. Працюватиме за графіком: смт Брюховичі: 2-ий, 4-ий четвер місяця: 10.00 – 15.00; м. Дубляни: 1-ша, 3-тя середа місяця: 10.00 – 16.00/
Важливі зміни у роботі ЦНАП на воєнний період:
– Зупинено терміни надання послуг. Найвірогідніше, ви отримаєте послугу вчасно, але якщо терміни будуть дещо зміщені, це не вважатиметься порушенням.
– Реєстрація народження та шлюбу відбувається лише через органи державної реєстрації актів цивільної стану (ДРАЦС). Також батькам, на підставі паспорту, копії свідоцтва про народження, можна відновити свої документи або ж документи дитини. Є суттєві спрощення для реєстрації шлюбу для військовослужбовців.
– Соціальні виплати та послуги Пенсійного фонду України надаються в повному обсязі. У ЦНАП в м. Винники та м. Дубляни (з 4 квітня) працює представник ПФУ у вівторок і четвер. Графік уточнюйте за тел. 2975-795.
– Реєстрація нерухомості – припинено.
– Реєстрація ЮО і ФО, БФ, ГО, внесення зміни у статутні документи здійснюється державним реєстратором невідкладно після отримання в повному обсязі документів, незалежно від місця знаходження. Сплата адмінзбору підтверджується електронною копією. У Львові державні реєстратори приймають щодня, але за попереднім записом: (032) 26211 12 (13).
– Державна реєстрація громадських формувань – припинено.
– Обмін посвідчення водія здійснюється лише для осіб, які можуть виїжджати за кордон, ЗСУ, ТРО. Термін дії документів, які закінчились, продовжено.
– Укладення договорів купівлі-продажу транспортних засобів – припинено.
– єДокумент – документ, що посвідчує особу на час дії воєнного стану – дозволяє замовляти послуги. Потрібно просто встановити застосунок Дія.
– Реєстрація місця проживання /декларування , а також зняття – припинено
– Оформлення паспортів відбувається у звичному форматі, в т. ч. видача паспортів та вклейка фото у паспорт. Прийом ЦНАП проводять за попереднім записом, однак видача готових документів (будь-яких) можлива і без запису.
– Є можливість продовжити термін дії паспортів на термін до 5 років. В таких випадках потрібно звертатись безпосередньо до підрозділів міграційної служби у Львові в режимі живої черги. Гаряча лінія ДМС – 0 800 308 877.
– Дозвільні документи надаються, окрім тих, які пов’язані із Земельною кадастровою картою.
– Послуги міської ради Львова надаються в повному об’ємі.
Також у ЦНАП приймають людей, які змушені були залишити свої домівки через бойові дії, для отримання довідки внутрішньо переміщеної особи.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8306 / 1.55MB / SQL:{query_count}