Львів вже прийняв 200 тисяч переселенців

Очільник міста звернувся до керівників міст-побратимів європейських країн, з проханням допомогти у будівництві житла для українців

«Близько 200 тисяч переселенців з інших міст України маємо у Львові. Це великий тиск на інфраструктуру міста. Тим не менш, транспорт працює, світло, вода та газ є. Але зараз ми думаємо про майбутнє. Близько 50 тисяч переселенців, вірогідно, залишаться у Львові на наступні роки, тоді як 150 тисяч – повернуться в свої міста. Зараз наше завдання – знайти кошти на будівництво житла для цих людей. Я очікую на підтримку ЄБРР, ЄІБ, можливо, ЄС чи уряди закордонних країн матимуть вирішення цього питання для нас. Натомість із їжею, медичним забезпеченням проблем немає. Я надіслав міжнародним організаціям лист щодо підтримки, очікую на відповідь», – каже мер Львова Андрій Садовий. Очільник міста подякував урядам та містам, які допомагають Україні, а також закликав міста-побратими Львова долучитись до будівництва житла для внутрішньо переміщених осіб.

Зараз у Львові діють 7 координаційних центрів, куди вимушено переміщені особи можуть звернутись, аби зареєструватись, отримати тимчасове поселення та іншу необхідну допомогу:
Залізнична адміністрація – вул. Виговського, 34;
Личаківська адміністрація – вул. Костя Левицького, 67;
Шевченківська адміністрація – вул. Липинського, 11;
Галицька адміністрація – вул. Ференца Ліста, 1;
Сихівська адміністрація – просп. Червоної Калини, 66;
Франківська адміністрація – вул. Генерала Чупринки, 85;
«Арена Львів» – вул. Стрийська, 199
За час повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, у нашому місті переміщені українки дали життя 210 дітям. Зокрема, у Третьому медичному об’єднанні Львова народилося 74 дитини, у Перинатальному центрі – 104 дитинки, в обласній клінічній лікарні – 32 діток.
У мерії запевняють, що люди, які вимушено переїхали з рідних міст до Львова через війну, отримують тут прихисток та всю необхідну допомогу, зокрема й медичну. Це як стаціонарна, так і амбулаторна допомога, планові щеплення тощо. «Ми багато працюємо у наданні медичної допомоги вимушено переміщеним людям. Це і невідкладна допомога, і профілактика, зокрема і планова вакцинація дітей. Це допомога дітям, жінкам і породіллям, допомога усім, хто її потребує», – зазначає керівниця управління охорони здоров’я Львівської міської ради Леся Кобецька.
фото: Олег Огородник
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9123 / 1.57MB / SQL:{query_count}