Різдвяні свята у Львові: на площі Яворського встановили головного Дідуха міста

Традиційний символ різдвяних свят сьогодні, 6 січня, урочисто поставили на площі Яворського. Міський голова Львова Андрій Садовий разом з дітьми, депутатами, військовими та медиками під супровід коляди від гурту KURBASY та муніципального хору «Гомін» вирушили із площі Ринок на площу Яворського, де й було встановлено головного Дідуха міста.
«Українці мають традицію встановлювати дідуха, адже, як кажуть, дідух до хати – вся біда з хати. Тому сьогодні я хочу побажати всім нам багато любові і радості, які є в серцях кожного з нас, але треба їх просто побачити і відкрити, – каже міський голова Львова Андрій Садовий. – Цю любов потрібно роздавати оточуючим. Сьогодні за столом окремою молитвою подякуймо нашим воїнам, які зараз захищають Україну. Бажаю всім веселих свят, любові і щоб все в нас було добре. Христос Рождається».
«Здавна у такий різдвяний час в оселю дідух заносив найстарший голова родини, переважно дід. З тих часів дідух є запорукою родинного передання традицій. Він також є символом достатку і надії на те, що Господь буде до нас прихильним. Тому сьогодні, урочисто встановлюючи головного дідуха Львова, помолімося до Бога і попросімо, щоб він допомагав нам», – наголосив о. Михайло Білецький, настоятель храму Стрітення Господнього УГКЦ.
Опісля для всіх присутніх виступали гурт KURBASY, Львівський муніципальний хор «Гомін» та вихованці дитячого колективу «Намисто».
фото: Олег Огородник
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8628 / 1.58MB / SQL:{query_count}